Płócienna torba #jestembojestes Lullalove

Lullalove

19.99 

Na stanie

płócienna torba lullalove
Płócienna torba #jestembojestes Lullalove 19.99 
WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni
Proukt Polski Polski producent.

Torba Jestem bo jesteś Lullalove to must-have każdej kobiety, przyda się na spacer z dziećmi, zakupy i na lunchbox do pracy.

Czy wiesz, że torba plastikowa potrzebuje 400 lat, aby się rozłożyć? Co sekundę powstaje nowa, używana potem zaledwie kilka minut i wyrzucana… Oceany toną w śmieciach, ale ma to również bezpośredni wpływ na nasze codzienne życie. Może nie widzisz pałętających się po ulicy ton plastiku, ale w wielu zakątkach świata, tak właśnie wygląda krajobraz. Klimat się zmienia, lodowce się topią, a zwierzęta wymierają. Sami, małymi krokami i działaniami możemy wprowadzić ogromne zmiany. Jedna reklamówka to mało, ale jeśli zrezygnuje z niej miliard osób? To ogromna różnica!

W wasze ręce oddajemy torbę płócienną z surowej bawełny. Aby mogła towarzyszyć Wam codziennie. Sprawiać radość, że używając jej, ograniczacie produkcję i zużycie śmieci.

Zapakujcie w nią zakupy, ubrania na kolejny sezon, czy… prezent dla Kogoś! Zastąpcie nią papierowe i plastikowe torby ozdobne. W torbie można przechowywać również chleb i warzywa w domu. I uczcie tego samego Wasze dzieci. Jesteście dla nich całym światem, a Waszym wspólnym światem jest Ziemia. #jestembojestes

Wymiary: 38×41 cm

Materiał: 100% surowa bawełna. Materiał niewykończony, możliwa kurczliwość podczas prania do 10%.  Zalecane pranie ręczne w 20 stopniach, nie wybielać, nie suszyć w suszarce.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

Przeznaczenie

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.