Drewniany blat do bujaka Good Wood

Good Wood

290.00 

WAŻNE INFORMACJE:
tylko kurierem Wysyłka tylko kurierem.
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 3-7 dni
Proukt Polski Polski producent.

Blat Good Wood w sekundę pozwoli zmienić bujak w ergonomiczny i estetyczny stolik.

Za sprawą tego niewielkiego blatu możemy poszerzyć zakres możliwości bujaka – z jego pomocą dziecko może wyczarować ladę w sklepie, pracownię artystyczną lub biuro architekta. Co więcej, tak stworzony stolik możemy przekształcić w efektowną ławę pełniącą funkcję stolika kawowego, jeżeli maluch akurat nie bawi się sprzętem Good Wood.
Oczywiście blat do bujaka, jak pozostałe drewniane zabawki Good Wood, jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dzieciom   za sprawą zaokrąglonych narożników i obłych krawędzi. Blat nie przemieszcza się na bujaku, gdyż jest przymocowany do niego za pomocą krążków pozycjonujących, które idealnie trafiają w uchwyty bujaka. Dlatego stworzenie stolika z bujaka jest tak szybkie i proste. Wystarczy dostawić krzesełko i otrzymujemy miejsce idealne do spożywania posiłku lub wszelkich prac twórczych dziecka.
Blat pokryty jest specjalną warstwą, dzięki czemu można po nim pisać kredą lub markerami kredowymi, co dodatkowo poszerza zakres jego funkcji!
Waga blatu: 7,2 kg
Wymiary: 102 x 46 cm, grubość blatu wysoki 1,8 cm
Blat dopasowany jest do kształtu płoz bujaka.
Wysokość blatu na bujaku to 52 cm.

Bujak Goodwood – zabawka edukacyjna i rozwijająca motorykę dużą

Wysokiej jakości bujak GoodWood umożliwiając zabawę równoważną, wspinanie się i huśtanie świetnie stymuluje rozwój motoryczny dzieci. Należy pamiętać, że rozwój fizyczny ma ogromny wpływ na rozwój poznawczy – w tym na późniejszą naukę czytania lub pisania. Zabawa na bujaku wspiera kształtowanie orientacji przestrzennej i koordynacji ręka-oka. A co więcej, rozwija również kreatywność dzieci i stymuluje je do samodzielnej zabawy.

Za sprawą kolejnych modułów – drabinki, blatu, krzesła lub taboretu, jako dodatków do bujaka możemy wykreować w domu niesamowity plac zabaw, który będzie atrakcją zarówno dla młodszych, jak i ciut starszych użytkowników przez lata. Co najważniejsze, drewniany bujak Good Wood rośnie wraz z dzieckiem, które – im starsze, tym ciekawsze i bardziej kreatywne zastosowania mu znajduje. Plac zabaw Good Wood świetnie dostosuje się do bieżących potrzeb Twoich dzieci i każde z nich znajdzie coś dla siebie. Może pełnić fukcję wyciszającą po całym dniu w przedszkolu lub zapewnić optymalny poziom stymulacji dla rozbrykanego malucha.

Jaki jest minimalny wzrost dziecka?

Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm. Według normy PN-EN 1729-1:2007 to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm. Ale kto powiedział, że dziecko musi siedzieć przy stoliku? Dla maluchów będzie to idealna sklepowa lada czy kokpit samolotu.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby ustawić bujak z blatem?

Aby w pełni wykorzystać blat potrzebujesz bazy, czyli bujaka. Przestrzeń potrzebna do swobodnej zabawy na bujaku to 1,5 m x 1,5 m.

 

Marka Good Wood

Bujaki dla dzieci GOOD WOOD to zabawki projektowane i wykonywane w trosce o bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości atestowane materiały. Unikamy ostrych zakończeń i rogów, które mogłyby stanowić potencjalne niebezpieczeństwo podczas zabawy. Jednocześnie zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori przykładamy wagę do waloru estetycznego oferowanych zabawek, których naturalne piękno ma zachęcać dzieci do podejmowania różnorodnych aktywności. W efekcie każdy bujak Good Wood stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, trwałości i bezkompromisowej precyzji wykonania – walorów, które powinny charakteryzować wszystkie zabawki dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

, , ,

Wiek

, , ,

Kolor

czarny, szary, biały, naturalny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.