Promocja!

Drewniany bujak z drabinką i blatem Good Wood

Good Wood

1420.00 

-14%
Najniższa cena ( 4 grudnia 2023 ): 1420.00 
bujak blat drabinka goodwood
Drewniany bujak z drabinką i blatem Good Wood 1660.00  1420.00 
WAŻNE INFORMACJE:
tylko kurierem Wysyłka tylko kurierem.
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 3-7 dni
Proukt Polski Polski producent.

Zestaw Kapitana to świetny pakiet składający się z bujaka, drabinki i blatu Good Wood

Przy pomocy tych 3 elementów dzieci mogą wykreować dziesiątki sposobów na kreatywne i rozwijające spędzanie czasu. Zabawa w sklep z ladą, statek pirata, rakietę kosmiczną, pracownię architekta – to tylko niektóre z pomysłów przetestowanych przez nasze dzieci.

Z jednej strony drabinki znajdują się szczebelki, po których maluszki mogą się wspinać,  a pod drugiej – gładkiej – zjeżdżać jak ze zjeżdżalni. Obie części przymocujemy bezpiecznie do bujaka za pomocą skrajnych szczebelków. A jeśli umieścimy drabinkę w poprzek bujaka – stworzymy równoważnię.

Blat z bujakiem w sekundę przekształcimy w praktyczny i odpowiednio wyprofilowany stolik, przy którym najmłodsi mogą wykonywać prace plastyczne lub zjeść obiad. A gdy przyjdą goście do rodziców – postawimy na nim kawę i przekąski, bo spokojnie sprawdzi się jako ława przy kanapie.

Sam przekonaj się jak wielofunkcyjny może stać się kompletny zestaw od Goodwood: bujak + drabinka + blat!

Wymiary:

Bujak:
• Długość bujaka (od uchwytu do uchwytu) to 100 cm.
• Wysokość (w pozycji mostka, od podłogi do szczytu) to 60 cm.
• Szerokość (od płozy do płozy) to 50 cm.
Drabinka:
• Wymiary drabinki dobraliśmy idealnie do wymiarów bujaka: 125 cm x 48 cm x 1,8 cm.
Blat
• Blat dopasowaliśmy do kształtu płoz bujaka. Jego wymiary to 102 cm x 46 cm a grubość 1,8 cm.
• Wysokość blatu na bujaku to 52 cm.

Waga:
  • Bujak – 8,5 kg
  • Drabinka – 8 kg
  • Blat – 7,2 kg
Drewniany bujak z drabinką dla małego dziecka Good Wood

Bujak Goodwood – zabawka edukacyjna i rozwijająca motorykę dużą

Wysokiej jakości bujak GoodWood umożliwiając zabawę równoważną, wspinanie się i huśtanie świetnie stymuluje rozwój motoryczny dzieci. Należy pamiętać, że rozwój fizyczny ma ogromny wpływ na poznawczy – w tym na późniejszą naukę czytania lub pisania. Zabawa na bujaku wspiera kształtowanie orientacji przestrzennej i koordynacji ręka-oka. A co więcej, rozwija również kreatywność dzieci i stymuluje je do samodzielnej zabawy.

Drabinka Good Wood to specjalnie wyprofilowana deska, idealnie dopasowana do bujaka tej marki – za pomocą skrajnych szczebelków możemy bezpiecznie zamocować ją na bujaku. Z jednej strony jest gładka, więc po oparciu o bujak może stanowić zjeżdżalnię. Druga strona posiada szczebelki, po których dziecko będzie się wspinać. Deska ustawiona w poprzek bujaka sprawdzi się w roli równoważni dla młodszych i starszych użytkowników.

Za sprawą niewielkiego blatu Good Wood możemy poszerzyć zakres możliwości bujaka – z jego pomocą dziecko może wyczarować ladę w sklepie, pracownię artystyczną lub biuro architekta. Co więcej, tak stworzony stolik możemy przekształcić w efektowną ławę pełniącą funkcję stolika kawowego, jeżeli maluch akurat nie bawi się sprzętem Good Wood.
Oczywiście blat do bujaka, jak pozostałe drewniane zabawki Good Wood, jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dzieciom   za sprawą zaokrąglonych narożników i obłych krawędzi. Blat nie przemieszcza się na bujaku, gdyż jest przymocowany do niego za pomocą krążków pozycjonujących, które idealnie trafiają w uchwyty bujaka. Dlatego stworzenie stolika z bujaka jest tak szybkie i proste. Wystarczy dostawić krzesełko i otrzymujemy miejsce idealne do spożywania posiłku lub wszelkich prac twórczych dziecka.
Blat Good Wood pokryty jest specjalną warstwą, dzięki czemu można po nim pisać kredą lub markerami kredowymi, co dodatkowo poszerza zakres jego funkcji!

Plac zabaw dla dzieci w domu!

Za sprawą kolejnych modułów – drabinki, blatu, krzesła lub taboretu, jako dodatków do bujaka możemy wykreować w domu niesamowity plac zabaw, który będzie atrakcją zarówno dla młodszych, jak i ciut starszych użytkowników przez lata. Co najważniejsze, drewniany bujak Good Wood rośnie wraz z dzieckiem, które – im starsze, tym ciekawsze i bardziej kreatywne zastosowania mu znajduje. Plac zabaw Good Wood świetnie dostosuje się do bieżących potrzeb Twoich dzieci i każde z nich znajdzie coś dla siebie. Może pełnić fukcję wyciszającą po całym dniu w przedszkolu lub zapewnić optymalny poziom stymulacji dla rozbrykanego malucha.

Drewniany bujak + drabinka Good Wood

 

Jaki jest minimalny wzrost dziecka?

Bujaczek będzie służył od początku życia Twojego dziecka. Jeśli w pustą przestrzeń bujaka umieścisz miękki materiał, możliwe jest ułożenie w nim dziecka. Jeśli dziecko już siedzi, może kontynuować kołysanie. Dzięki temu, brak limitu wieku, minimalnego wzrostu i wagi nie blokuje możliwości korzystania z bujaka.

Drabinka posłuży dzieciom, które zaczynają chodzić i tym starszym. Tutaj także nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wzrost dziecka. Najmłodsi będą korzystali ze strony z poprzeczkami, aby móc zdobywać swoje pierwsze szczyty. Stolik utworzony z bujaka i blatu ma wysokość 52 cm. Według normy PN-EN 1729-1:2007 to odpowiednia wysokość dla dzieci o wzroście 108–121 cm. Ale kto powiedział, że dziecko musi siedzieć przy stoliku? Dla maluchów będzie to idealna lada czy kokpit samolotu.

P.S. Podczas bujania/kołysania stymulujemy układ przedsionkowy – część układu nerwowego, która wpływa na regulację napięcia mięśniowego i organizację uwagi. Bujanie to świetny sposób na wygaszanie niepokoju i regulację gospodarki hormonalnej. Doskonale wpływa na mechanizm oddychania i wentylacji oraz układ krążenia i przemiany materii. To nasz przepis na uspokojenie, subtelną stymulację zmysłów i zabawę.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby ustawić zestaw Kapitana?

Rekomendowana i minimalna przestrzeń do swobodnego korzystania z zestawu powinna mieć 3 m x 1,5m.

Jakie jest maksymalne obciążenie bujaka?

Zbadane i przetestowane zgodnie z normami obciążenie bujaka to 50 kg. My empirycznie sprawdziliśmy obciążenie wynoszące 100 kg. Bujak i tester mają się świetnie.

drewniany bujak z drabinką dla dzieci good wood

Marka Good Wood

Bujaki dla dzieci GOOD WOOD to zabawki projektowane i wykonywane w trosce o bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości atestowane materiały. Unikamy ostrych zakończeń i rogów, które mogłyby stanowić potencjalne niebezpieczeństwo podczas zabawy. Jednocześnie zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori przykładamy wagę do waloru estetycznego oferowanych zabawek, których naturalne piękno ma zachęcać dzieci do podejmowania różnorodnych aktywności. W efekcie każdy bujak Good Wood stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, trwałości i bezkompromisowej precyzji wykonania – walorów, które powinny charakteryzować wszystkie zabawki dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

, , ,

Wiek

, , ,

Kolor

czarny, szary, biały, naturalny

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.