LOVI Smoczek dynamiczny do karmienia Mini 0m+ 2szt

16.00 

Brak w magazynie

WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni

Dynamiczny smoczek LOVI to innowacyjny smoczek przygotowany we współpracy z lekarzami i neurologopedami tak, by mógł służyć do podawania odciągniętego mleka bez zaburzania odruchu ssania.

Dzięki temu możliwe jest łączenie karmienia piersią z podawaniem mleka mamy w butelce. Smoczek został zaprojektowany tak, by umożliwić dziecku koordynację ssania, połykania i oddychania, zupełnie jak podczas karmienia piersią. Ponadto smoczek stworzony został z niejednorodnych warstw silikonu. Miękka i dynamiczna końcówka ma bowiem za zadanie wydłużać się i kurczyć w rytmie ssania, imitując brodawkę sutkową mamy. Mobilizuje dzięki temu mięśnie jamy ustnej do aktywnego ssania – wytężonej pracy wszystkich zaangażowanych do jedzenia mięśni. Natomiast wyprofilowana i szeroka podstawa smoczka jest wykonana z grubszej warstwy silikonu, przez co stanowi stabilne oparcie dla warg i uniemożliwia jej zagryzanie przez dziecko. Dzięki zastosowaniu systemu SuperVent – zaworka odpowietrzającego, smoczek nie zasysa się i nie zapada, dzięki czemu zapobiega występowaniu kolek u dziecka.

Według badań respondencyjnych (na podstawie specjalistycznej ankiety przygotowanej pod nadzorem medycznym) przeprowadzonych przez producenta smoczek ten nie zaburza odruchu ssania u niemowląt.

W zestawie 2 sztuki.

Silikonowe dynamiczne smoczki LOVI do wyboru:

  • Mini 0m+
  • Wolny 3m+
  • Średni 6m+
  • Szybki 9m+
  • Kaszka 6m+
  • Trójprzepływ 3m+

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

,

Wiek

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.