Układanka dwupoziomowa rogi i poroża zwierząt Lilco

Lilco

120.00 

Brak w magazynie

WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni
Proukt Polski Polski producent.
Ta drewniana układanka w kreatywny sposób przybliży świat zwierząt leśnych!
Materiał: drewno

W zestawie:

  • podstawa: 29 x 38,5 x 1 cm
  • 6 ruchomych elementów przedstawiających zwierzęta
  • 6 ruchomych elementów z rogami i porożami
  • 6 zalaminowanych kart z charakterystyką zwierząt
  • instrukcja.
lilco ukladanka dwupoziomowa rogi i poroza zwierzat
Dzięki tej pomocy dziecko poznaje zwierzęta leśne zamieszkujące m. in. polskie lasy. Głównym zadaniem dziecka jest dopasowywanie postaci zwierząt i ich rogów bądź poroży w odpowiednie miejsca. Dołączone karty z opisem i ilustracjami pozwalają dziecku poznać cechy charakterystyczne danych zwierzaków. Dodatkowo pociecha ćwiczy precyzję i motorykę małą.
Pomoc można wykorzystać również na inne sposoby nauki poprzez zabawę. Można zadawać pytania i bawić się z dzieckiem w zgadywanie np.: – ,,Jaki jest największy ssak lądowy Europy? , – ,,Jak nazywa się żona jelenia?“, – ,,Ile lat mają kozy przedstawione na obrazku?”, – ,,Jak nazywają się dzieci łosia?”.
Można także dopasowywać i grupować elementy drewniane z ilustracjami widocznymi na kartach. Układanka posiada łącznie 12 ruchomych elementów (6 postaci zwierząt i 6 ilustracji rogów i poroży).
drewniana ukladanka rogi i poroza zwierzat
Bezpieczeństwo:
arożniki występujące w zabawce są zaokrąglone a krawędzie zeszlifowane tak, aby nie występowała możliwość zacięcia się lub skaleczenia. Do produkcji wykorzystano sklejkę brzozową suchotrwałą. Klej wykorzystywany do produkcji jest zgodny z normami zharmonizowanymi EN 71-2 oraz EN 71-3. Nasze produkty są zgodne z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadają wymogom normy EN 71.
OSTRZEŻENIA: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe elementy – niebezpieczeństwo połknięcia, zadławienia, zakrztuszenia się. Konieczność nadzoru przy zabawie osoby dorosłej
Układanka jest ręcznie szlifowana i klejona. Z uwagi na ustawienia monitora może wystąpić różnica w odcieniach kolorów pomiędzy zdjęciem a faktycznym produktem.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

,

Wiek

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.