Zestaw 8 kwadratowych kredek Kitpas

99.00 

Na stanie

Zestaw 8 kwadratowych kredek Kitpas 99.00 
WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni

Kredki woskowe w kształcie klocków dostępne w ośmiu kluczowych kolorach, otwierają przed dziećmi nowe perspektywy twórcze.

Teraz maluchy mogą się cieszyć zabawą, łącząc kreatywność z edukacją, używając tych kolorowych bloczków do tworzenia różnorodnych dzieł sztuki. Kredki w kształcie klocków stymulują zmysły i zachęcają do eksperymentowania z formą i kolorem, wspierając rozwój artystyczny najmłodszych.
Skład zestawu: 8 kredek w różnych kolorach (biały, czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, czarny) w kartonowym pudełku

Kredki w kształcie klocków wyróżniają się kilkoma cechami:

 1. Pomysłowość: Ich prostopadłościanowy kształt pozwala na rysowanie zarówno cienkich, jak i grubych linii, jednocześnie nie wyślizgując się z ręki dziecka. To sprawia, że są łatwe w użyciu i dostosowane do umiejętności malarskich najmłodszych.
 2. Wszechstronność: Kredki te nadają się do rysowania i malowania na różnych powierzchniach, takich jak szyby czy papier. Zachęcają również do eksperymentowania z różnymi technikami malarskimi.
 3. Rozwój: Dedykowane małym artystom, te kredki wspierają naukę kolorów i ćwiczą sprawność rąk dziecka. Dzięki gładkiej konsystencji i oryginalnemu kształtowi bloku, są łatwe w użyciu nawet dla dzieci, które dopiero rozwijają swoje zdolności motoryczne.

Kredki z wosku z otrębów ryżowych Kitpas – własciwości:

 1. Bezpieczeństwo: Kredki są nietoksyczne, wolne od alergenów, wykonane z bezpiecznego japońskiego wosku z otrębów ryżowych. Spełniają normy bezpieczeństwa, w tym normę ASTM D-4236.
 2. Uniwersalność: Nadają się do stosowania na różnych powierzchniach, takich jak papier, szyba, lustro, biała tablica, oraz w połączeniu z wodnym pisakiem, co poszerza zakres ich zastosowań.
 3. Praktyczność: Posiadają papierowe opakowanie, które umożliwia schowanie kredki po zakończonej zabawie, co jest praktyczne i utrzymuje porządek.
 4. Poręczność: W kształcie klocków, co ułatwia chwytanie i trzymanie ich w rączkach dzieci.
 5. Rozpuszczalność w wodzie: Kredki łatwo rozpuszczają się pod wpływem wody, co pozwala na uzyskanie efektu akwareli za pomocą kilku pociągnięć pędzelkiem zanurzonym w wodzie.
 6. Ekologia: Produkowane z użyciem wosku z otrębów ryżowych, co jest ekologicznym podejściem do recyklingu otrębów ryżowych, ograniczając tym samym ilość odpadów żywnościowych.

 

Materiał:

 • Opakowanie: papier, PET (politereftalan etylenu)
 • Kredki: wosk z otrębów ryżowych, pigment, emulgator */**

Wymiary pojedynczej kredki: 48 x 25 x 12 mm

Wymiary opakowania: 125 x 115 x 15 mm

Waga jednej kredki: 8 g

Waga kredek z opakowaniem: 161 g

Kraj produkcji: Japonia

Certyfikaty: CE, CPSIA, ASTM D4236 (AP certified)

 

*Z czasem z kredek może wyciekać olej – to naturalne zjawisko i nie świadczy o wadzie produktu.

**Rysunki na papierze można rozmazywać palcami, aby uzyskać neutralne kolory i gradacje. Jako utrwalacza na papierze możesz uzyć odrobiny talku.

 

(!) Ostrzeżenie

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Rysunki na szorstkich, porowatych materiałach, takich jak tablica kredowa, ściany, drewno, papier i meble NIE są wymazywalne.

Wskazówki dotyczące czyszczenia

Zaleca się niezwłoczne usunięcie rysunków z szyby po zakończeniu rysowania. Istnieje ryzyko ustabilizowania się malunku pod wpływem promieni UV. Plamy czyścić płynem do okien i ręcznikiem papierowym lub gąbką. Plamę na tkaninie lub ubraniu namoczyć w zimnej bądź letniej wodzie, nanieść mydło lub alkaliczny detergent bezpośrednio na plamę, lekko wyprać ręcznie, dokładnie wypłukać i pozostawić do wyschnięcia na powietrzu.

UWAGA (!)

Nie pozostawiaj mydła lub detergentu na tkaninie dłużej niż godzinę; postępuj zgodnie z instrukcjami producenta detergentu. W zależności od rodzaju tkaniny plama może nie zostać całkowicie usunięta. Plamę ze skóry usunąć zwykłym mydłem. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast dokładnie spłukać. 

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

Wiek

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.