Układanka do sortowania kolorowe babeczki Lilco

Lilco

120.00 

Brak w magazynieWAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni
Proukt Polski Polski producent.

Układanka Kolorowe Babeczki to rozwijająca zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem!

Materiał: drewno

Wymiary:

  • podstawa: 30 x 30 x 1 cm
  • 10 kółek: średnica 3,5 cm, grubość 0,3 cm
  • 30 kwadratów: 3,5 x 3,5 x 0,3 cm
  • wieczko składa się z 2 elementów: grubość 0,3 cm
Świetna zabawka i pomoc dydaktyczna w jednym, która na dodatek sprawdzi się na różnych etapach rozwoju dziecka. Może być wykorzystywana na kilka sposobów – do porządkowania według koloru lub wzoru oraz do dopasowywania babeczek zarówno pod względem obu kryteriów (wersja trudniejsza dla trzy- i czterolatków). Za sprawą dwuelementowego wieczka możemy również manipulować ilością układanych elementów – zabawę rozpoczynamy od wariantu z 9 kwadracikami i 1 kryterium, a potem przechodzimy do porządkowania babeczek według koloru i wzoru jednocześnie, a następnie do pełnej planszy. Oczywiście poziom trudności dostosowujemy do możliwości dziecka. Możemy również zmieniać układ kolorów i wzorów – raz układać je pionowo, raz poziomo. Podczas zabawy dziecko mimowolnie może nauczyć się rozróżniania podstawowych kolorów. Wieczko zakrywające wszystkie elementy umożliwia również bezpieczne przechowywanie układanki – nic się nie zgubi w trakcie przenoszenia 🙂

Układanka do nauki kolorów, kojarzenia i rozwijania pamięci

Podczas korzystania z układanki kolorowe babeczki Lilco dziecko rozwija przede wszystkim percepcję wzrokową, ale ćwiczy też koncentrację, precyzję, spostrzegawczość i motorykę małą. Zabawka uczy także cierpliwości i logicznego myślenia.

Bezpieczeństwo:
Narożniki występujące w zabawce są zaokrąglone a krawędzie zeszlifowane tak, aby nie występowała możliwość zacięcia się lub skaleczenia. Do produkcji wykorzystano sklejkę brzozową suchotrwałą. Farby i kleje wykorzystywane do produkcji, są zgodne z normami zharmonizowanymi EN 71-2 oraz EN 71-3, farby posiadają także atesty higieniczne. Nasze produkty są zgodne z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadają wymogom normy EN 71.

OSTRZEŻENIA: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe elementy – niebezpieczeństwo połknięcia, zadławienia, zakrztuszenia się. Konieczność nadzoru przy zabawie osoby dorosłej

Układanka jest ręcznie szlifowana, klejona i malowana. Z uwagi na ustawienia monitora może wystąpić różnica w odcieniach kolorów pomiędzy zdjęciem a faktycznym produktem.

https://youtu.be/jACvCZMwBK4

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

,

Wiek

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Układanka do sortowania kolorowe babeczki Lilco”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.