Układanka do sortowania kolorowe babeczki Lilco

Lilco

109.90 

Brak w magazynie

WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni
Proukt Polski Polski producent.

Układanka Kolorowe Babeczki to rozwijająca zabawka, która rośnie wraz z dzieckiem!

Materiał: drewno

Wymiary:

  • drewniana podstawa: 30 x 30 x 1 cm
  • 10 sztuk drewnianych kółek o średnicy 3,5 cm i grubości 0,3 cm (5 z wzorami i 5 z kolorami);
  • 25 sztuk drewnianych kwadratów o wymiarach 3,5 cm x 3,5 cm x 0,3 cm (po 1 z każdą kombinacją wzoru i koloru);
  • woreczek do przechowywania ruchomych elementów,
  • instrukcja
Świetna zabawka i pomoc dydaktyczna w jednym, która na dodatek sprawdzi się na różnych etapach rozwoju dziecka. Może być wykorzystywana na kilka sposobów – do porządkowania według koloru lub wzoru oraz do dopasowywania babeczek zarówno pod względem obu kryteriów (wersja trudniejsza dla trzy- i czterolatków). Możemy również zmieniać układ kolorów i wzorów – raz układać je pionowo, raz poziomo. Podczas zabawy dziecko mimowolnie może nauczyć się rozróżniania podstawowych kolorów. Woreczek na wszystkie ruchome elementy umożliwia również bezpieczne przechowywanie układanki – nic się nie zgubi w trakcie przenoszenia 🙂

Układanka do nauki kolorów, kojarzenia i rozwijania pamięci

Podczas korzystania z układanki kolorowe babeczki Lilco dziecko rozwija przede wszystkim percepcję wzrokową, ale ćwiczy też koncentrację, precyzję, spostrzegawczość i motorykę małą. Zabawka uczy także cierpliwości i logicznego myślenia.

 

Bezpieczeństwo:
Narożniki występujące w zabawce są zaokrąglone a krawędzie zeszlifowane tak, aby nie występowała możliwość zacięcia się lub skaleczenia. Do produkcji wykorzystano sklejkę brzozową suchotrwałą. Farby i kleje wykorzystywane do produkcji, są zgodne z normami zharmonizowanymi EN 71-2 oraz EN 71-3, farby posiadają także atesty higieniczne. Nasze produkty są zgodne z dyrektywą UE 2009/48/WE i odpowiadają wymogom normy EN 71.

OSTRZEŻENIA: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe elementy – niebezpieczeństwo połknięcia, zadławienia, zakrztuszenia się. Konieczność nadzoru przy zabawie osoby dorosłej

Układanka jest ręcznie szlifowana, klejona i malowana. Z uwagi na ustawienia monitora może wystąpić różnica w odcieniach kolorów pomiędzy zdjęciem a faktycznym produktem.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

,

Wiek

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.