Sorter sensoryczny ENCE PENCE

Ence Pence

199.00 

Na stanie

sorter sensoryczny ence pence
Sorter sensoryczny ENCE PENCE 199.00 
WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 3-7 dni
Proukt Polski Polski producent.

Kreatywny sorter sensoryczny dla dziecka

Wymiary:

  • szerokość 16 cm 
  • długość 44 cm 
  • wysokość 3 cm

Skład sortera sensorycznego: 6 par sensorków i drewniana taca

sorter sensoryczny ence pence

Sorter sensoryczny dla najmłodszych

Ten ciekawy w formie sorter sensoryczny jest narzędziem wspomagającym rozwój zmysłów dziecka. Dziecko może stymulować zarówno dłonie, dotykając poszczególne elementy sortera, jak i stopy, chodząc po sensorkach.

Zabawa sorterem pozwala rozwijać również zmysł wzroku, koncentrację i skupienie na zadaniu oraz ułatwia wyciszanie. Taka zabawa pozytywnie wpływa na osiągnięcie lepszych wyników w szkole poprzez budowanie nowych połączeń w mózgu odpowiedzialnych za interpretację bodźców dotykowych i wzrokowych, powstających podczas stymulacji zmysłów dostarczanej przez dyski sensoryczne.

Sorter sensoryczny czyli pomoc dydaktyczna dla przedszkolaka

Interesują Cię zabawki sensoryczne? W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo wspaniałych i wartościowych pomysłów na ćwiczenia SI. Jeśli chodzi o zabawki sensoryczne dla 3 latka/4 latka/5 latka, bardzo ciekawą propozycją jest zestaw mini dysków sensorycznych. Jest to zestaw 12 małych dysków z sensorycznym wypełnieniem z naturalnych komponentów.  Dzieci mogą je dotykać pobudzając receptory czuciowe lub po nich chodzić, co oddziałuje na receptory dotykowe, wpływa też na percepcję wzrokową, planowanie ruchu, motorykę dużą i pamięć przestrzenną.

sensoryczny sorter dla dziecka ence pence

Dyski sensoryczne ENCE PENCE mogą stanowić mini ścieżkę sensoryczną, która rewelacyjnie wspomaga rozwój sensoryczny dzieci. Spacerowanie po zróżnicowanym podłożu stymuluje receptory dotykowe oraz proprioceptywne (czucie głębokie), które znajdują się w stopach. Chodzenie po różnorodnych fakturach wpływa pozytywnie na percepcję dotykową, równowagę oraz koordynację ruchową. Pozwala również dzieciom ćwiczyć różnicowanie dotykowe. Wrażenia dotykowe i wzrokowe są nawiązują do leśnej ścieżki, morza i kucharskich składników.

Ze względu na naturalne pochodzenie komponentów, pomoc dydaktyczna może nieznacznie różnić się od zdjęcia.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

, ,

Wiek

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.