Taca dopasuj ENCE PENCE

Ence Pence

139.00 

Brak w magazynie

WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 3-5 dni
Proukt Polski Polski producent.

Taca z sensorycznymi elementami do dopasowywania dla dziecka to świetna pomoc dydaktyczna.

Wymiary:

  • szerokość 19 cm 
  • długość 27 cm 
  • wysokość 1,5 cm

Skład sortera sensorycznego: 6 sensorków i drewniana taca

Taca z dopasowywaniem dla najmłodszych

Wszystkie dzieci, bez wyjątków i ograniczeń wiekowych lubią dopasowywać i układać. Mamy dla Was drewnianą tacę sensoryczną, dzięki której dziecko będzie mogło dopasowywać poszczególne sensorki do odpowiedników umieszczonych na tacy.  Ta propozycja układanki od Ence Pence pozwala ćwiczyć percepcję wzrokową i dotykową jednocześnie. Taca dopasuj ułatwi naukę kolorów i ćwiczenie dopasowywania takich samych elementów.

Taca z elementami do dopasowywania czyli pomoc dydaktyczna dla przedszkolaka

Interesują Cię zabawki sensoryczne? W ofercie naszego sklepu znajdziesz mnóstwo wspaniałych i wartościowych pomysłów na ćwiczenia SI. Jeśli chodzi o zabawki sensoryczne dla 3 latka/4 latka/5 latka, bardzo ciekawą propozycją jest zestaw mini dysków sensorycznych. Jest to zestaw 12 małych dysków z sensorycznym wypełnieniem z naturalnych komponentów.  Dzieci mogą je dotykać pobudzając receptory czuciowe lub po nich chodzić, co oddziałuje na receptory dotykowe, wpływa też na percepcję wzrokową, planowanie ruchu, motorykę dużą i pamięć przestrzenną.

Dyski sensoryczne ENCE PENCE mogą stanowić mini ścieżkę sensoryczną, która rewelacyjnie wspomaga rozwój sensoryczny dzieci. Spacerowanie po zróżnicowanym podłożu stymuluje receptory dotykowe oraz proprioceptywne (czucie głębokie), które znajdują się w stopach. Chodzenie po różnorodnych fakturach wpływa pozytywnie na percepcję dotykową, równowagę oraz koordynację ruchową. Pozwala również dzieciom ćwiczyć różnicowanie dotykowe. Wrażenia dotykowe i wzrokowe są nawiązują do leśnej ścieżki, morza i kucharskich składników.

 

Ze względu na naturalne pochodzenie komponentów, pomoc dydaktyczna może nieznacznie różnić się od zdjęcia.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

, ,

Wiek

, ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.