Fartuszek ochronny Get Dirty® do kreatywnej zabawy

115.00 

(1 opinia klienta)
fartuszek ochronny get dirty
Fartuszek ochronny Get Dirty® do kreatywnej zabawy 115.00 
WAŻNE INFORMACJE:
tylko kurierem Wysyłka tylko kurierem.
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 5 dni
Proukt Polski Polski producent.

Fartuszek ochronny do malowania dla dzieci

Waga: 0,3 kg

Materiał: Tyvek® – materiał, z którego jest wykonany produkt posiada certyfikat Oeko-Tex® (Tekstylia Godne Zaufania)

Wiek: 12m+ (do wyboru różne rozmiary)

Fartuszek do posiłków i zabaw plastycznych Get Dirty®

Fartuszek dziecięcy do malowania to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się podczas rozmaitych zabaw plastycznych, ale również jest bardzo pomocny w trakcie nauki samodzielnego jedzenia. Jeśli cenicie sobie podejście w stylu BLW (Bobas Lubi Wybór), nasz fartuszek do zajęć plastycznych na pewno Wam się spodoba!

Fartuszek do malowania farbami Get Dirty® został opracowany z myślą o nauce jedzenia oraz zabaw sensorycznych i nastawionych na kreatywne, swobodne myślenie dziecka. Dzięki fartuszkowi nie trzeba przejmować się kilkukrotnym przebieraniem dziecka w bardzo krótkim czasie.

Do zabaw plastycznych polecamy również Kombinezony i Maty 3 w 1 Get Dirty® wykonane z tego samego materiału, co Fartuszki.

 

fartuszek dziecięcy do malowania
Fartuszek ochronny do malowania – bardzo praktyczny i przydatny!

Get Dirty® czyli fartuszek do prac plastycznych dla dzieci

Nasz produkt został pomyślany w taki sposób, aby zakładanie go było bardzo szybkie i proste. W rezultacie, GetDirty® stanowi atrakcyjną opcję dla wychowawców w przedszkolu oraz osób, prowadzących warsztaty plastyczne dla dzieci. Przede wszystkim, sprawdza się też w domu, pozwalając dzieciom na doświadczenie przyjemnej zabawy z farbami, paćkami, mazidłami, smarowidłami i czym tylko dusza zapragnie.

Fartuch dla dzieci do malowania – budowa i właściwości

Przód fartuszka posiada wydłużony śliniak z rękawami, a tył wygląda jak bluza ze ściągaczem. Po kolorowej zabawie fartuszek należy przepłukać lub wyprać w pralce w trybie prania tkanin delikatnych. Część plam może się nie sprać, jak np. permanentne markery czy zwykły długopis. Wszelkie pisaki, flamastry fluorescencyjne oraz farby nie powinny pozostawić po sobie śladu, ale z uwagi na różnorodność materiałów do malowania czy rysowania na rynku, nie wszystko zostało przez nas przetestowane.

Zalety Tyvek’u ® – tkaniny, z jakiej wykonany jest kombinezon:

  • bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka, antyalergiczny
  • nietoksyczny (Badania na skórze nie wykazały podrażnień, obrzęku lub reakcji alergicznej.)
  • przepuszczający powietrze i parę wodną
  • lekki i miękki
  • wytrzymały i odporny na rozerwanie
  • wielokrotnego użytku, może być prany w pralce w temperaturze 30 stopni

Fartuszek jest sprzedawany razem z torebką wykonaną również z Tyvek’u®, dzięki temu można go zabrać ze sobą wszędzie i po skończonej „brudnej” zabawie lub jedzeniu może wylądować bezpiecznie w torebce mamy ?

Fartuszek ochronny do malowania – INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA:

Fartuszek ochronny został wykonany z Tyvek®, nie zawiera żadnych wypełniaczy oraz spoiw. Jest wielokrotnego użytku i można prać w prace (pranie delikatne w 30 stopniach), nie prasować. Jest bardzo wytrzymały i paroprzepuszczalny od wewnętrznej strony materiału. Odporny na rozdarcia i nie strzępi się ale miękki w dotyku i bezpieczny dla alergików gdyż materiał, z którego jest wykonany nie przyciąga kurzu.

Przeznaczenie: Produkt ten jest przeznaczony do ochrony odzieży dziecięcej podczas zabaw kreatywno-rozwojowo-sensorycznych z farbami dziecięcymi, pisakami i mazakami dziecięcymi, różnego rodzaju papkami oraz maziami oraz podczas jedzenia. Zabezpiecza odzież przed zabrudzeniem.

Ograniczenia: Przestrzega się przed stosowaniem produktu w przypadku pisaków permanentnych, długopisów, oraz innych permanentnych produktów, które nie są przeznaczone dla użytku dzieci. Nie jest to produkt wodoodporny więc fartuszek nie ochroni odzieży przed wodą lub innymi bardzo płynnymi substancjami rozwodnionymi. Nie należy fartuszka prać w temperaturze wyższej niż 30°C, nie należy prasować, nie prać chemicznie, należy unikać kontaktu z ogniem. Nie należy zostawiać fartuszka na słońcu dłużej niż na moment suszenia produktu.

Przechowywanie: Produkt należy przechowywać w pomieszczeniu suchym i dobrze wentylowanym, w temperaturze 5-25°C, o umiarkowanej wilgotności, w odległości nie mniejszej niż 1,5 m od urządzeń grzejnych i punktów świetlnych, w warunkach zabezpieczających go przed zmoczeniem, zabrudzeniem, uszkodzeniem mechanicznym, działaniem środków chemicznych. Zbyt duża wilgotność powietrza, temperatura lub intensywne światło, promienie słoneczne mogą niekorzystnie wpłynąć na jakość przechowywanego fartuszka ochronnego. Producent nie bierze odpowiedzialności za wady lub uszkodzenia fartuszka ochronnego powstałych na skutek niewłaściwych warunków i zasad przechowywania, konserwacji oraz użytkowania.

Fartuszek dziecięcy do malowania

Zużyte wyroby należy utylizować zgodnie z obowiązującymi w kraju przepisami i normami w zakresie ochrony środowiska naturalnego.

Każdy wyrób posiada wymagane oznakowanie w formie metki przyszytej do produktu.

Okres przydatności do użytkowania 1 rok od daty produkcji.

Przed przystąpieniem do użytkowania produktu prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania, oraz zachowanie jej na cały czas użytkowania fartuszka ochronnego.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Rozmiar

12-18 miesięcy (80-85 cm), 18-24 miesiące (86-91 cm), 2-3 lata (92-97 cm), 3-4 lata (98-103 cm), 4-5 lat (104-109 cm), 5-6 lat (110-115 cm)

Przeznaczenie

, ,

Wiek

, , ,

1 opinia dla Fartuszek ochronny Get Dirty® do kreatywnej zabawy

  1. Eliza

    fartuszek do malowania uratował nam mnóstwo ubrań i parę innych rzeczy hehe 🙂 polecam, bardzo przydatny

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.