Naczynia

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 40 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 40 wyników

Naczynia dla dzieci – bidony ze słomką, talerzyki, kubeczki

Talerzyki, miski i kubki to standardowe wyposażenie każdego małego człowieka, gdy zaczyna etap poznawania nowych smaków podczas rozszerzania diety. Ważne by naczynia dla dzieci wykonane były z bezpiecznych i wytrzymałych tworzyw – najlepiej z włókna bambusowego bądź ze stali. Są to materiały, które w zetknięciu z gorącym pokarmem – w przeciwieństwie do plastiku – nie wyzwalają toksycznych substancji do pożywienia. Jednocześnie się nie tłuką, jak szkło lub porcelana, więc są też bezpieczne i wygodne pod tym względem. A jednocześnie te miseczki, kubeczki i talerzyki dla dzieci pozwalają zadbać o higienę – łatwo się myją i nie posiadają żadnych zakamarków, w których mogą osadzać się resztki jedzenia.

bidony ze slomka

Kubeczek Doidy Cup – najlepszy kubek do picia dla dziecka

Polecamy w tym miejscu szczególnie kubeczki Doidy Cup, które cieszą się ogromnym powodzeniem wśród wielu rodziców. Jednym z walorów kubeczków Doidy Cup jest to, że dostępne w szerokiej gamie prześlicznych kolorów.

Na początku warto zainwestować w zestaw naczyń dla dzieci z ulubionym zwierzakiem, pojazdem lub przedmiotem, by maksymalnie zachęcić dziecko do sięgania po ich zawartość. W naszym sklepie znajdziecie zarówno zestawy, jak i pojedyncze naczynia dla niemowląt. Wykonane są z bambusa, stali oraz bezpiecznego (nie zawierającego w składzie toksycznych substancji) plastiku, w różnych wariantach kolorystycznych i z różnymi aplikacjami. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie.