Szklane butelki i smoczki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 34 wyników

Szklane butelki dla dzieci

Butelki szklane dla dzieci są dużo bezpieczniejszą opcją niż ich plastikowe odpowiedniki. Jedyną przewagą tych drugich jest waga – plastik jest lżejszy od szkła – i cena. Ale szklana butelka dużo bardziej nadaje się do wielokrotnego sterylizowania i podawania dziecku ciepłego mleka. Dlaczego?

Przede wszystkim szkło nie wchodzi w reakcje z żywnością, więc żadne toksyczne substancje nie przedostają się do serwowanego dziecku mleka. Szkło też nie zmienia koloru pod wpływem poddawania działaniu wysokich temperatur, natomiast wielokrotnie sterylizowany plastik staje się matowy i zmienia odcień. A pamiętajmy, że zwłaszcza w przypadku niemowląt do 6 miesiąca życia, butelka powinna być dezynfekowana po każdym użyciu. W naszym sklepie znajdziecie wiele dobrych szklanych butelek do mleka dla niemowlaków.

Butelka szklana dla dziecka

Butelka szklana nie przesiąka tez zapachem zawartości i łatwo się ją czyści z resztek mleka. No i jest też trwalsza – można z niej korzystać wiele lat, a potem przekazać innemu dziecku – i bezpieczniejsza dla środowiska, gdyż szkło podlega recyclingowi w przeciwieństwie do plastiku. W sklepie Raczkujemy sprzedajemy tylko szklane butelki dla niemowląt na mleko mamy, mleko modyfikowane bądź wodę lub kaszkę, w zależności od potrzeb rodzica i dziecka.

Szklane butelki do karmienia dla dzieci

Szklane butelki do karmienia niemowląt są popularnym wyborem wśród rodziców poszukujących bezpiecznych i nietoksycznych pojemników do karmienia swoich maluchów. Te butelki są wykonane z mocnego, trwałego szkła, które jest wolne od substancji chemicznych, takich jak BPA i ftalany, dzięki czemu są bezpieczne dla dzieci. Te butelki nie tylko stanowią alternatywę dla plastiku, który nie wypłukuje szkodliwych toksyn do jedzenia dziecka, ale są również dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu rodzice mogą wybrać idealny rozmiar butelki dla swojego dziecka.

Butelki szklane do mleka dla dzieci

Szklane butelki do karmienia mają kilka zalet w porównaniu z innymi materiałami, w tym lepszą izolację, która utrzymuje ciepło lub zimno mleka modyfikowanego lub mleka matki; brak plam z kwaśnych płynów; łatwe czyszczenie; a co najważniejsze, brak ryzyka wypłukiwania toksyn do pokarmu dziecka.

Butelki szklane dla niemowląt – opinie, recenzje, cena

Gorąco polecamy zakupy w naszym sklepie. Jeśli interesują Cię np. szklane butelki do mleka, ta strona jest dla Ciebie odpowiednia.