Ubrania ciążowe

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

Ubrania ciążowe – eleganckie, piękne, w 100% polskie!

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Warto się do niego przygotować w praktycznym wymiarze i pogodzić kobiecą potrzebę stylu oraz estetyki z szybko zmieniającą się sylwetką, a później też nowym wyzwaniem czyli karmieniem brzdąca.

Na szczęście nic nie stoi na przeszkodzie, aby kobieta w ciąży czuła się piękna i elegancka. W naszej ofercie przygotowaliśmy wspaniałe sukienki ciążowe, spódnice i bluzki do karmienia. Polecamy:

Ubrania do karmienia piersią

Poduszki do karmienia

Chusty do noszenia

Odzież ciążowa z klasą – sukienki i bluzy ciążowe

Piękne sukienki ciążowe na lato to nie jedyna propozycja w tej kategorii. Każda dostępna u nas elegancka sukienka ciążowa została zaprojektowana z myślą o jak najdłuższym okresie użytkowania. Zastosowany w nich krój i pomysł pozwalają nosić taką sukienką przez cały okres ciąży, po czym staje się ona świetną sukienką do karmienia.

ubrania ciazowe

Ciuchy ciążowe – cena zawrotnie przystępna przy najwyższej jakości

Dla kobiet, które niekoniecznie szukają rozwiązania w stylu ,,wszystko w jednym”, polecamy też inne ubrania, np. wielkim powodzeniem cieszy się każda dostępna u nas bluzka do karmienia czy spódnice dla kobiet w ciąży. Bluza ciążowa do karmienia sprawdzi się zarówno w okresie przed porodem jak i później czyli do karmienia potomstwa. Bluzki ciążowe eleganckie w naszym sklepie to produkty najwyższej jakości, zapraszamy do skrupulatnego przejrzenia każdej dostępnej bluzki, sukienki albo kurtki ciążowe.

Bluzka ciążowa do karmienia i sukienki

Każda sukienka ciążowa na lato oraz bluzka ciążowa dostępna w naszym sklepie wyróżnia się wyjątkowym wzorem i jest bardzo praktyczna. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie rozmiaru sukienki lub bluzki – prosimy o kontakt. Sukienki ciążowe w naszym sklepie stworzono z myślą o każdej mamie!

Torelle ubrania ciążowe polskiej produkcji

Ubrania ciążowe oferowane w naszym sklepie są produkowane w Polsce przez rodzinną firmę Torelle – warto mieć na uwadze, jeśli cenimy sobie patriotyzm gospodarczy. Ubrania Torelle gwarantują najwyższą jakość i są przy tym po prostu śliczne.

Bluzki ciążowe eleganckie i sukienki ciążowe na lato. A może piękna kurtka ciążowa? Nasz sklep jest odpowiednim miejscem dla Ciebie.

Gorąco polecamy!

ubrania ciążowe
Ubrania ciążowe na każdą okazję.