Torelle

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

Torelle – ubrania ciążowe, sukienki ciążowe, bluzki i sukienki do karmienia

Ciąża to wyjątkowy okres w życiu kobiety. Ciało wtedy przechodzi przez niesamowity proces i przygotowuje się do macierzyństwa. Wszystkie chcemy wtedy nadal wyglądać pięknie, choć trzeba wyjść naprzeciw pewnym praktycznym wyzwaniom, np. związanym z karmieniem maluszka.

Torelle odzież ciążowa polskiej produkcji

Z myślą o paniach w ciąży nawiązaliśmy współpracę z firmą Torelle – polskim producentem odzieży ciążowej, który zachwyca wspaniałymi sukienkami, bluzkami i spodniami.

Co na nogi? Spodnie i spódnice ciążowe Torelle

Ciąża nie powinna być żadną przeszkodą w tym, aby ubierać się modnie i gustownie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wiele ładnych ubrań idealnie dopasowanych do rosnącego brzuszka i wszystkiego, co charakterystyczne dla tych magicznych 9 miesięcy. Tak więc, zachęcamy by przyjrzeć się takim perełkom jak:

– rybaczki ciążowe Torelle

– spodnie ciążowe Torelle

– leginsy ciążowe Torelle

– spódnica ciążowa Torelle

– szorty ciążowe Torelle

Wybór jest naprawdę bogaty, więc nawet najbardziej wymagające z Was na pewno coś sobie wybiorą.

Strzałem w dziesiątkę są również eleganckie sukienki ciążowe, sprawdzające się zarówno w okresie ciąży jak i później przy karmieniu maluszka. Co możemy zaproponować, jeśli chodzi o ubrania do karmienia piersią?

Torelle – sukienka ciążowa do karmienia piersią idealna dla Ciebie

Sukienka lub bluzka do karmienia piersią to coś niezbędnego, jeśli chcemy być elastyczne i móc dopasować się do sytuacji w dowolnym miejscu. Sprytnie zaprojektowane sukienki do karmienia piersią Torelle pozwalają na dyskretne nakarmienie dziecka i jednocześnie sprawiają, że czujemy się dobrze w ubraniu, które jest po prostu bardzo ładne. Zachęcamy by zwrócić tu szczególną uwagę na zwiewne, letnie sukienki do karmienia.

Masz jakiekolwiek pytania w kwestiach takich jak cena, rozmiary, dostępność lub opinie dotyczące odzieży ciążowej? Nie wahaj się z nami skontaktować oraz obserwuj nas w mediach społecznościowych by załapać się na promocyjne ceny!

Zachęcamy do zakupów!

odzież ciążowa torelle