Śpiworki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 64 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 64 wyników

Śpiworki dla dzieci – polskiej produkcji i najwyższej jakości

Śpiworek dla niemowlaka to jeden z produktów obowiązkowych, jeśli chodzi o wyprawkę dla noworodka. Nie mogło więc ich zabraknąć w naszej ofercie. Zadbaliśmy o to, aby śpiworki do spania, które proponujemy prezentowały najwyższy poziom wykonania i były po prostu śliczne. Śpiworki niemowlęce do spania to jedne z przyjemniejszych do kupienia rzeczy. Widok maluszka opatulonego takim śpiworkiem to coś niesamowitego. Zachęcamy by wybrać pooglądać nasze śpiworki niemowlęce do spania i wybrać spośród nich wymarzony wzór.

Śpiwory dla dzieci do spania Premium

Bogaty wybór wzorów pozwoli Wam wybrać coś odpowiednio zarówno dla dziewczynki jak i dla chłopca. Walory estetyczne to tylko jedno, natomiast poza wyjątkowym wyglądem nasze spiworki do spania wyróżniają się pozytywnymi właściwościami.

śpiworek dla dzieci Tiny Star

Dlaczego warto zakupić śpiworek dla dziecka Tiny Star?

Śpiworek do spania firmy Tiny Star to produkt, który w całości został uszyty w Polsce. Wszystkie śpiworki dla niemowlaków są w 100% z bawełny, bardzo przyjemnej dla skóry maluszka. Co ważne, warto zwrócić też uwagę na wypełnienia, jakie ma taki spiworek do spania. Wypełnienie te zostało wykonane ze 100% antyalergicznej włókniny silikonowej z myślą o tym, aby nie podrażnić żadnego z malutkich użytkowników śpiworka.

Śpiworki niemowlęce do spania

Nie ma opcji, aby maluch zakrył sobie buzię takim śpiworkiem. Przede wszystkim, śpiworki do spania zapewniają dziecku ciepło przez całą noc. Dwustronny zamek zastosowany w śpiworkach pozwala na proste i szybkie ,,dobranie się” do brzdąca, np. gdy w nocy konieczne będzie przebranie go lub zmianę pieluszki. Innymi słowy, taki spiworek do spania jest mega praktyczny.

Śpiworek dla niemowlaka – cena

śpiworki dla niemowlaków
Najpiękniejsze i praktyczne spiworki dla niemowlakow. Zapraszamy do zakupów!

W naszej ofercie znajdziecie śpiworki dla niemowlaków w różnych cenach. Zachęcamy by być na bieżąco z promocjami w naszym sklepie – czasami można trafić na naprawdę świetną okazję i ogromny rabat na śpiworek do spania.

Śpiworki dziecięce do spania

Śpiworki dla niemowląt do spania to bardzo popularny produkt. Śpiworki niemowlęce są praktyczne, ponieważ zapewniają ciepełko dla maluszków. Jednocześnie, oferowane w naszym sklepie śpiworki niemowlęce są przyjazne dla dzieci, również tych mających alergie. Przyjemne dla skóry i miłe dla oka – śpiworki dla noworodków to fajny pomysł na prezent dla maluszka, choć niekoniecznie musi być kupowany przez rodziców. Śpiworki świetnie sprawdzają się na tzw. prezenty zrzutkowe od najbliższej rodziny.

Przy okazji, polecamy bardzo interesujący artykuł z inspiracjami jakie prezenty na roczek najlepiej się sprawdzają – warto poczytać!

Śpiwory dla dzieci do spania

Zachęcamy do wybrania śpiworka z wymarzonym wzorem – każdy śpiworek dla dziecka w naszej ofercie prezentuje się wspaniale. W razie jakichkolwiek pytań, jeśli chodzi o spiworki do spania, nie wahaj się odezwać.

Zapraszamy do kontaktu!

śpiworki dziecięce do spania
Śpiworki dziecięce do spania to rewelacyjny pomysł na prezent dla noworodka.