Kokony niemowlęce

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 56 wyników

Mięciutkie kokony bawełniane i bambusowe

Kokony niemowlęce to bardzo dobre rozwiązanie dla malutkich niemowląt, które przyzwyczajone do przebywania w brzuchu mamy, czują się bezpiecznie w ograniczonej przestrzeni. Kokony dla niemowlaków nie krępują ruchów dziecka, nie zaburzają więc rozwoju maluszków, gdyż dziecko – leżąc w kokonie – może wciąż swobodnie poruszać rękoma i nóżkami. W naszym sklepie dostępne są kokony bambusowe – wykonane z tkaniny bambusowej oraz kokony bawełniane – jak sama nazwa wskazuje – z bawełny. Oba rodzaje są równie funkcjonalne i mogą sprawdzić się w wielu zastosowaniach.

Kokony niemowlęce dziecięce

Kokon Tiny Star – wybierz idealny kokon niemowlecy dla Twojego malucha

Kokon Cottonwaffel możemy położyć obok siebie na dywanie lub na kanapie w domu, gdy zajmujemy się czymś obok, bądź gdy wybieramy się do kogoś w gości – niemowlę przebywa wtedy w znanym sobie środowisku, dzięki czemu czuje się bezpieczniej i jest spokojniejsze. Kokon zabierzemy zresztą ze sobą do każdego pomieszczenia domu, w zależności od potrzeb. Noworodki chętnie śpią w kokonach ułożonych w ich szczebelkowych łóżeczkach. Niektórzy stosują też kokony niemowlece w wózkach. Jest to praktyczne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku bardzo malutkich dzieci, które zajmują zaledwie niewielką powierzchnię łóżka bądź gondoli i mogą czuć dyskomfort w związku z tą przestrzenią. Jak już wspomniano, takie maluszki przyzwyczajone są bardziej do ciasnoty w brzuchu. Dzieci szybciej zasypiają i lepiej śpią w znanym i bezpiecznym łóżeczku.

Kokon bambusowy a może kokon bawełniany? Doradź się nas!

Oferowane przez nas kokony niemowlęce Tiny Star dodatkowo są bardzo eleganckie – wykonano je z materiałów o bardzo estetycznym princie z dbałością o szczegóły i zwyczajnie cieszą oko mamy. Kokon niemowlęcy to przytulne gniazdko dla malucha, a dla mamy uczta dla oczu, gdy widzi malucha śpiącego smacznie w takim kokonie. Polecamy!