Tatuaże

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Tatuaże dla dzieci 

Chcesz zapewnić swojemu dziecku zabawę na wiele godzin? Wybierz tatuaże zmywalne dla dzieci. To w pełni bezpieczne produkty, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych w składzie. Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego posiadają wszystkie niezbędne atesty dermatologiczne. To oznacza, że zmywalny tatuaż dla dzieci nie oddziałuje negatywnie na wrażliwą skórę dziecka.

Zestawy tatuaży dla dzieci – czy to dobry pomysł na prezent dla malucha?

Tatuaże zmywalne dla chłopców i dziewczynek to zawsze dobry wybór na prezent. Takie produkty są w 100% bezpieczne. Nasza oferta jest mocno zróżnicowana. Dzięki temu bez problemu kupisz zestaw tatuaży dla dzieci o wzorach, które będą się pokrywać z ich zainteresowaniami. U nas możesz kupić tatuaże zmywalne dla dzieci o wyróżniających się wzorach: w ptaki, dinozaury, kwiaty, zwierzęta leśne, pajęczaki i motyle.

Jeśli chodzi o tatuaże zmywalne dla dziewczynek, doskonałym wyborem będą wzory w kwiaty lub motyle. Z takiego prezentu na pewno ucieszy się każda dziewczynka w wieku od kilku lat w górę. W przypadku chłopców strzałem w dziesiątkę są zmywalne tatuaże w dinozaury lub pajęczaki. 

Tatuaże wodne dla dzieci – jak je kleić i usuwać?

Wodne tatuaże dla dzieci wystarczy nakleić na skórę, a następnie włożyć do miski z wodą. Po kilku sekundach grafika pozostanie na ciele malucha, bez ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Produkty, które sprzedajemy, są przebadane pod kątem bezpieczeństwa. To oznacza, że możesz pozwolić swojemu dziecku na przyklejenie nawet kilku tatuaży do ciała.

Tatuaże dziecięce można równie łatwo usunąć, jak przykleić. Możesz wykorzystać w tym celu dwie metody. Zrobiony tatuaż wodny da się po prostu zdrapać paznokciem. To może jednak wywoływać pewien dyskomfort u dziecka, dlatego polecamy inną, bezbolesną metodę. Wystarczy, że zabierzesz swojego malucha do kąpieli i dobrze namoczysz tatuaż wodą z płynem do mycia. Aby usunąć tatuaże wodne dla dzieci z powierzchni rąk lub nóg, warto wykorzystać gąbkę w trakcie kąpieli. Po kilku chwilach lekkiego szorowania tatuaż zniknie w 100%, bez podrażnień i uczucia dyskomfortu u dziecka.

Czy zmywalne tatuaże są dobre dla każdego dziecka?

Na zmywalny tatuaż dla dzieci możesz pozwolić maluchowi, który ma już kilka lat i będzie czerpać przyjemność z takiej formy zabawy. Zanim zdecydujesz się kupić przyklejany tatuaż wodny dla malucha, upewnij się, że dziecko nie cierpi, np. na atopowe zapalenie skóry. To może być przeciwwskazanie do stosowania wodnych tatuaży.

Tatuaże zmywalne dla dzieci – ile kosztuje taka przyjemność dla dziecka?

Dostępne w naszej ofercie tatuaże wodne dla dzieci to niewielki wydatek. Kompletny zestaw grafik do nakładania pod wodą to koszt nie większy niż kilkanaście złotych. Obciążenie portfela rodzica jest niewielkie, natomiast radość dziecka z zabawy ogromna! Jeśli chcesz urozmaicić swojemu dziecku czas lub zaproponować ciekawą atrakcję, np. w czasie przyjęcia urodzinowego wraz z innymi dziećmi – koniecznie wybierz zmywalne tatuaże.

Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swojego malucha. Tatuaże zmywalne dla dziewczynek i chłopców nie zawierają szkodliwych barwników, chemicznych dodatków, a także składników, które mogłyby uczulać dziecko. Nasze wodne tatuaże wyróżniają się precyzją wykonania, piękną kolorystyką i trwałością. Na skórze dziecka utrzymują się nawet przez kilka dni – oczywiście pod warunkiem, że Twoja pociecha nie zdecyduje się zdrapać tatuażu lub nie narazi go na długotrwałe oddziaływanie wody w czasie kąpieli.

Najpiękniejsze tatuaże wodne dla dzieci – zamów w sklepie online!

Przejrzyj asortyment naszego sklepu internetowego i zamów idealne wodne tatuaże dla dzieci. Gwarantujemy, że zapewnisz swoim pociechom nie tylko wiele godzin świetnej zabawy, ale także pobudzisz ich wyobraźnię. Tatuaże zmywalne dla dzieci z grafikami zwierząt mogą pozytywnie wpływać na rozwój dziecka, np. poprzez poznawanie niektórych gatunków zwierząt znanych z parków lub zoo. 

Gdzie można kupić tatuaże zmywalne czyli zapraszamy do naszego sklepu

Warto też dodać, że tatuaże zmywalne mogą pomóc rozwinąć Twojemu dziecku zdolności motoryki małej. W jaki sposób? Otóż przyklejenie tatuażu wymaga precyzji i opakowania. To dobry sposób, aby zachęcić malucha do rozwoju swoich umiejętności poprzez zabawę. Serdecznie zachęcamy do zakupu zestawu tatuaży dla dzieci – u nas na pewno znajdziesz komplety, które zachwycą Twoje dziecko i co najważniejsze, będą w 100% bezpieczne.