Środki czystości

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Ekologiczne środki czystości do domu

Na pewno każdy słyszał o świetnych właściwościach myjących i dezynfekujących sody bądź octu. W sprzedaży posiadamy liczne środki czystości do domu na bazie tego typu naturalnych surowców, dzięki którym możesz zadbać o czystość w domu. Jest to szczególnie istotne, gdy w domu pojawia się małe dziecko, które wdycha zapachy, bierze do buzi, co mu wpadnie w łapki i przemieszcza się po wszelakich powierzchniach. Warto wtedy zadbać o to, by wykorzystywane ekologiczne środki czystości były nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla małego wiercipiętka.

Naturalne środki czystości do domu

Chemiczne dodatki, toksyczne substancje, chlor, sztuczne aromaty i barwniki, fosfor, środki petrochemiczne – tego wszystkiego lepiej unikać, by dziecko nie wdychało szkodliwych oparów i nie zlizało z ziemi resztek toksycznego środka czystości. A wiadomo, że przy pełzającym czy raczkującym maluchu trzeba szczególnie dbać o czystość podłóg – wycierać resztki jedzenia i zbierać okruszki, gdyż wszystko może w mig znaleźć się w małej paszczy.

ekologiczne środki czystości do domu

W tym celu można sięgnąć po sprawdzone i bezpieczne środki czystości, dzięki którym bez trudu zmyjemy podłogę, doszorujemy tłuszcz czy kamień w kuchni i zdezynfekujemy sedes bądź wannę. W sklepie Raczkujemy posiadamy szeroki wybór tego typu produktów, gdyż zachęcamy do świadomego dbania o swój dom, a przede wszystkim o swoją rodzinę. W ofercie polecamy min. ekologiczny spray do dezynfekcji.

Zapraszamy do zakupów!