Piaskowe kolorowanki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Malowanki z piasku – kreatywne i ciekawe

Kolorowanki z piaskiem to niezwykłe zabawki, które dzieci pokochają od pierwszego wejrzenia! Pozwalają one łączyć przyjemność z malowania z sensorycznym aspektem wykorzystania nowego materiału, jakim jest piasek w postaci zmielonego marmuru. Maluch ma zatem możliwość stworzenia niezwykłego obrazka bez użycia kredek, farb czy innych artykułów plastycznych. W naszym sklepie kolorowanki piaskowe dostępne są w wygodnych zestawach, na które składają się pisaki z magicznym piaskiem do kolorowania, różne obrazki do kolorowania oraz patyczek do wygodnego podważania naklejek.

Jeśli ciekawi cię, w jaki sposób działają kolorowanki z piaskiem, na kartach konkretnych produktów znajdziesz krótkie filmy instruktażowe, które doskonale prezentują możliwości i atuty tych malowanek. Końcowy efekt prezentuje się niezwykle efektownie i ciekawie, a pokolorowaną malowankę można z łatwością oprawić i powiesić na ścianie, jeśli np. dziecko wyjątkowo się postara i zaangażuje w nową formę rozrywki. Jesteśmy przekonani, że malowanki z piasku wciągną malucha na długo!

Kolorowanki piaskowe

Sabbiarelli – co to takiego?

Wielu rodziców słysząc hasło Sabiarelli, zastanawia się, co to takiego. Otóż jest to bardzo znana, włoska marka, która od ponad 10 lat zajmuje się produkcją kreatywnych zabawek edukacyjnych do kolorowania piaskiem. Te niezwykłe i uwielbiane przez najmłodszych malowanki z piasku pochodzą w 100% od włoskiego producenta i przeznaczone są najczęściej dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Piasek do zabawek tworzony jest z wysokiej jakości marmuru, który pochodzi ze słynnej Carrary. Warto dodać, że ten producent przykłada ogromną wagę do jakości swoich produktów, dzięki czemu zasłynął na światowym rynku i na dobre zagościł w sklepach dla najmłodszych. Kolorowanki piaskowe tej marki spełniają wszelkie europejskie standardy dotyczące bezpieczeństwa, są nietoksyczne i bardzo wydajne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szereg produktów pochodzących od Sabiarelli. Te niezwykłe kolorowanki są również doskonałym pomysłem na kreatywny prezent dla ciekawego świata malucha!

Kolorowanie piaskiem – dlaczego są tak popularne?

Piaskowe kolorowanki zyskały uznanie wśród najmłodszych i ich opiekunów już wiele lat temu. Gdy tylko pojawiły się na rynku, od razu stały się prawdziwym hitem. To doskonały i niezwykle kreatywny sposób na wsparcie rozwoju zdolności manualnych u dziecka, jego percepcji wzrokowej, motoryki małej i prawidłowej koordynacji ręka-oko. Tego typu zabawki pobudzają również w najmłodszych twórcze myślenie, które jest niezwykle przydatne w dorosłym życiu. Oczywiście kolorowanie piaskiem jest także doskonałą zabawą, która zajmie malucha na wiele godzin! Kolorowanki świetnie sprawdzają się również u nieco starszych dzieci, np. to przednia kreatywna zabawa dla 4 latka. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych kredek czy farb, a przy okazji dziecko ma okazję poznać strukturę nowego surowca w pracach plastycznych, jakim jest zmielony marmur. W ofercie naszego sklepu znajdziesz piaskowe kolorowanki utrzymane w różnej stylistyce. Dla chłopca idealnie sprawdzą się te z dinozaurami lub z motywem kosmicznym. Dziewczynka z kolei z pewnością ucieszy się z piaskowych jednorożców lub zestawem inspirowanym elementami biżuterii.

Decydując się na zakupy w naszym sklepie, zyskujesz gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Wszystkie piaskowe kolorowanki z asortymentu Raczkujemy posiadają stosowne certyfikaty jakościowe i spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa. Wyprodukowane zostały z nietoksycznych i doskonałych jakościowo materiałów, a ich wydajność zapewni dziecku zabawę na wiele godzin!