Muszle Bilibo

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Muszle Bilibo – opinie, cena, kolory

Muszelka Bilibo to jedna z bardziej kreatywnych zabawek dostępnych na rynku, gdyż w żaden sposób nie narzuca dziecku sposobu zabawy – można z niej korzystać na setki sposobów. Dzieci mają możliwość, by samodzielnie wykreować zabawę przy wykorzystaniu Bilibo w każdym środowisku – czy to w domu, czy na zewnątrz w trawie,  piasku, śniegu bądź w wodzie. Zarówno najmłodsze dzieci, jak i te w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym będą w stanie wykreować zabawy adekwatne do wieku przy wykorzystaniu kolorowej muszki.

muszelka bilibo niebieska

Miska Bilibo w przystępnej cenie

Bilibo muszelka na wiele sposobów stymuluje rozwój poznawczy i ruchowy niezależnie od płci, wieku i zainteresowań. I na tym polega fenomen tych zabawek. Każde dziecko może wykorzystać je na swój sposób – może bawić się zarówno jedną muszlą, jak i kilkoma składając je w kule bądź budując ścieżkę sensoryczną. Spokojnie wytrzyma wagę dorosłego, co tylko pokazuje jej wytrzymałość – dzieci nie muszą obawiać się, że ją uszkodzą, gdyż zabawka ta jest praktycznie niezniszczalna. Jest bowiem wykonana z odpornego i trwałego plastiku wysokiej jakości, dzięki czemu posłuży jednemu dziecku przez wiele lat, a potem będzie można ją przekazać kolejnemu maluchowi. Ciężko określić konkretnie do czego służy zabawka Bilibo, gdyż wszystko zależy od dziecięcej wyobraźni.

Muszelka Bilibo opinie i wrażenia

Dzieci przeważnie reagują z lekkim zdziwieniem na taki prezent jak miska Bilibo. Po prostu są przyzwyczajone, że zabawki, jakie otrzymują mają bardzo konkretne przeznaczenie, np. drewniane liczydło służy do uczenia matematyki, a kolorowanka do kolorowania – i wszystko jasne. Tymczasem, z muszlami Bilibo jest inaczej, ponieważ to maluch wymyśla zastosowanie dla muszelki. Możliwości są więc nieograniczone, a wysoka jakość wykonania muszli Bilibo gwarantuje, że produkt wytrzyma nawet najbardziej wymagające pomysły dziecka.