120x60

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Materac dla dziecka 120×60 cm – który najlepiej spełni Twoje oczekiwania?

Rodzice są często bardzo wymagający, jeśli chodzi o wybór materaca dla dziecka. Chcą jak najlepiej dla kruchej istoty, która właśnie przyszła na świat. Aby zapewnić maleństwu jak najlepszy sen, pragną znaleźć materac dziecięcy 120×60 o odpowiedniej twardości, przewiewny i higroskopijny. Kupując materac dla dziecka 120×60 cm w sklepie Raczkujemy otrzymujesz gwarancję, że oferowane produkty spełniają wyśrubowane standardy jakości.

Materac dla dzieci 120 x 60

Dobry materac do pokoju dziecka:

  • Zachęca do przyjmowania zdrowej postawy ciała
  • Dostosowuje się do zmieniającego się rozmiaru dziecka
  • Daje szansę na głęboki i relaksujący sen.

Do dziecięcych łóżeczek zwykle pasują dwa rozmiary: materac 120×60 i 140×70 cm. Należy dobrze wymierzyć łóżeczko, aby materac był dobrze dobrany. Maksymalne oddalenie krawędzi łóżeczka od materaca wynosi 2 cm, inaczej istnieje ryzyko, że dziecku zaklinuje się rączka czy nóżka. Optymalnej wielkości materac jest ok. 20 cm dłuższy niż dziecko.

W sklepie Raczkujemy prezentujemy wyłącznie wysokiej jakości, atestowane materace 120x 60. Są przeznaczone dla dzieci od momentu przyjścia na świat do około 2-3 roku życia. Elastyczne i wytrzymałe, gwarantują prawidłowy rozwój układu kostno-ruchowego.

materac dzieciecy 120x60
Materac dla niemowlaka w rozmiarze 120cm na 60cm – polecamy!

Materac dzieciecy 120 x 60 cm

Proponujemy materace dziecięce 120×60 cm:

  • Piankowe
  • Z lateksem Hevea
  • Z pianki wysokoelastycznej
  • Piankowo-lateksowe
  • Lateksowo-kokosowe
  • Z pianką i włóknem kokosa.

Oferowane przez nas materace piankowe wykonane są z pianek o wysokiej elastyczności, które umożliwiają prawidłowy wzrost kręgosłupa i odpowiednie napięcie mięśniowe. Podobnie jak materace z lateksu, są komfortowe i wytrzymałe.

Z kolei materace lateksowe są naturalnie hipoalergiczne i oddychające. Są idealne dla dzieci, ponieważ śpiąc na nich, maluszki nie przegrzewają się w nocy. Dzięki naturalnym otwartym komórkom, lateks umożliwia bardzo dobrą cyrkulację powietrza wewnątrz materaca i zapewnia stałą temperaturę ciała podczas snu. Doskonałe dla alergików, wykazują właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne.

A może potrzebujesz innych elementów wyposażenia pokoju dziecka? Sprawdź polecane:

Mebelki do pokoju dziecka

Drewniane lampki dla dziecka

Kołderki dziecięce

a może eko filtry do wody w domu?

Warto sprawdzić!