Drewniane

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 416 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 416 wyników

Zabawki drewniane dla niemowląt i przedszkolaków

Drewniane zabawki są obecnie modną i ekologiczną alternatywą dla plastikowych umilaczy czasu dla dzieci.  Są też zdecydowanie bezpieczniejsze i bardziej wytrzymałe od plastikowej chińszczyzny. Wystarczy spojrzeć np. na dostępne u nas zabawki Goki by zobaczyć jakie wspaniałe zabawki z drewna można zaproponować naszym pociechom. Oczywiście nie wszystkie zabawki można wykonać z drewna i wtedy dobrym rozwiązaniem wydaje się być wysokiej jakości plastik. Takie zabawki też wydają się być dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że jednemu dziecku posłużą przez długie lata, a potem będzie można przekazać je kolejnym pokoleniom.

Drewniane zabawki
Edukacyjne zabawki z drewna to najlepszy wybór na wartościowy prezent dla dziecka.

Zabawki drewniane dla dzieci, które uczą i bawią

Zabawki drewniane są również dużo ładniejsze – choć wiadomo, że estetyka to kwestia gustu – ale przede wszystkim nie przestymulowują dzieci wzrokowo i słuchowo, gdyż rzadko pomalowane są na wszystkie kolory tęczy i wydają przedłużające się i mało przyjemne dla ucha dźwięki. My uważamy, że są to również zabawki wyzwalające dziecięcą kreatywność – dzięki nim dziecko nie dostaje na tacy gotowego pomysłu do zabawy, ale może samodzielnie stworzyć własną historię. Bowiem z drewna nie da się przygotować tak precyzyjnych figurek czy gadżetów, jak z plastiku. Drewniany plac zabaw, drewniane klocki czy zrobione z drewna sortery, np. sortery Goki i inne figurki z tego materiału to również rozwiązanie bardziej ekologiczne – nie zaśmiecające naszej planety przez setki lat.

Drewniana zabawka to strzał w dziesiątkę

W naszej ofercie znajdziecie m.in.:

Drewniane zabawki w dobrych cenach

Interesują Cię kreatywne zabawki z drewna? To świetnie. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań, zawsze chętnie pomożemy!

zabawki drewniane
Drewniane zabawki to fajna alternatywa dla większości plastikowych, interaktywnych produktów powstających w Azji.