Zabawki edukacyjne

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 529 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 529 wyników

Zabawki edukacyjne dla niemowląt i starszych dzieci

Zabawki edukacyjne to mój ulubiony dział zabawek 😉 Są to często gadżety wykorzystywane do nauki w ramach różnych zajęć dydaktycznych, ale w powodzeniem możemy je stosować w domu, by miło spędzić czas z naszymi pociechami. W dużej mierze są to produkty drewniane – wszelkie układanki, wkładanki, puzzle, wszelkiej maści sortery – jednym słowem akcesoria, po które chętnie sięgają dzieci w różnym wieku. Polecamy zabawki rozwijające w naszym sklepie.

zabawki edukacyjne

Zabawki rozwojowe i edukacyjne dla dzieci w różnym wieku

Do zacnego grona zabawek edukacyjnych możemy zaliczyć również nietuzinkowe kredki sprzyjające kształtowaniu prawidłowego chwytu pisarskiego. Weźmy też na przykład kolorowanki wodne – tutaj również potrzebne są sprawne paluszki do posługiwania się wodnym mazakiem lub pędzelkiem. A i rodzice często preferują zabawy wszechstronnie rozwijające niż zabawy w dom bądź w wyścigi aut.

Edukacyjny prezent dla dziecka? Zabawki rozwijające!

Oczywiście, wspomniane wyżej kolorowanki oraz kredki, są dwoma dobrymi przykładami równie ważnych dla rozwoju młodego człowieka zabaw. Mają one jednak konkretny wymiar praktyczny. Przykłady można mnożyć, weźmy tu jeszcze, dajmy na to, to jak świetnie można pogodzić przednią zabawę z nauką kolorów. Wystarczy zerknąć na bardzo fajny produkt: ludziki do nauki kolorów. Ponadto, przy pomocy zabawek edukacyjnych możemy kształtować motorykę małą, percepcję wzrokową i pozytywnie wpływać na rozwój sensoryczny i poznawczy naszych dzieci.

zabawki edukacyjne

Pracujesz w placówce oświatowej? Sprawdź zabawki edukacyjne do przedszkola, żłobka lub ośrodka terapeutycznego!

Pomysłowe zabawki do nauki w połączeniu z jakąkolwiek kanapą lub podłogą, chętnym do zabawy i nauki dziecko to idealne połączenie na cały wieczór zajęty przyjemnymi aktywnościami. Nauka liczenia, literek, pisania, sznurowania, zapinania guzików, nazywania kolorów… Wyzwań w życiu młodego człowieka naprawdę nie brakuje. Pomóżmy dziecku w osiąganiu nowych umiejętności.

Zabawki rozwijające – lista ciekawych propozycji, które bawią i uczą

W naszej ofercie znajdziecie produkty przygotowane z myślą o dzieciach w różnym wieku tj.:

Nauka poprzez zabawę dla najmłodszych czyli zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, np. drewniana kostka manipulacyjna.

Masz w domu 2 latka? Nasze zabawki edukacyjne dla 2 latka będą tu strzałem w dziesiątkę, np. wyścigówka do ciągnięcia wykonana z drewna.

A może masz w domu 3 latka? Polecamy sprawdzone zabawki edukacyjne dla 3 latka, np. karty wodne z dinozaurami.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka czyli dla przedszkolaka, który chce się bawić, ale również poznawać świata oraz rozwijać umiejętności, np. fajny, kreatywny zestaw Bilibo Game Box.

Interesują Cię zabawki edukacyjne dla 5 latka? W naszym sklepie znajdziesz mnóstwo propozycji z tej kategorii wiekowej, np. jojo z dinozaurem. Ta propozycja jest idealna na drobny prezent z okazji odwiedzin bliskich.

drewniane zabawki edukacyjne
Uwielbiamy drewniane zabawki do nauki kolorów, cyfr, pisania i wielu innych kluczowych umiejętności.

Wartościowe i pożyteczne zabawki edukacyjne dla dzieci

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują następujące produkty:

Tablica manipulacyjna Miś

Nawlekanki sznurowanki

Instrumenty dla dzieci

Liczydło Goki

Tablica edukacyjna na ścianę

Powyżej wskazane propozycje są tylko niektórymi z naszej szerokiej oferty, na które warto zwrócić uwagę. Z pewnością każdy zaangażowany Rodzic znajdzie u nas wiele ciekawych inspiracji. Zapraszamy do zakupów oraz kontaktu z nami w razie jakichkolwiek pytań!