Akcesoria zimowe

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 77 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 77 wyników

Akcesoria zimowe dla dzieci i rodziców

Akcesoria zimowe to wszelkie gadżety ułatwiające rodzicom małych dzieci przebrnięcie przez zimę. Wiadomo, że latem wszystkie kwestie związane z wychodzeniem z domu są łatwiejsze do ogarnięcia – nie trzeba malca zaopatrywać w kilka warstw ubrań, kocyków i śpiworków do wózka a samemu poświęcać chwili na narzucenie na siebie kurtki i ocieplanych butów. Obie strony nie muszą się więc stresować czekaniem i pośpiesznym ubieraniem. Dlatego zimą warto zaopatrzyć się w różne gadżety ułatwiające spacery w mniej sprzyjających warunkach atmosferycznych – podczas mżawki lub śniegu i mrozu.

Najważniejsze akcesoria dziecięce na zimę

Do top 3 takich produktów zaliczyć należy, oczywiście naszym zdaniem, śpiworki do wózka – łatwiej włożyć dziecko do cieplutkiego śpiworka w gondoli lub spacerówce zamiast nakładać mu kombinezon lub kurtkę i zimowe spodnie. Jest to również wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy np. wchodzimy do lekarza lub wnosimy śpiące dziecko do domu – rozpinamy wtedy zamek i odciągamy górną warstwę okrycia dziecka tak, że nie przegrzeje się przy zmianie temperatury otoczenia.

Co na zimę do wózka?

Drugim równie przydatnym gadżetem z kategorii akcesoria zimowe, tym razem bardziej dla opiekunów, są mufki na wózek. To taka forma ocieplanych rękawiczek, za sprawą których rodzic może prowadzić wózek nie ryzykując odmrożenia rąk 🙂 Mufka przymocowana jest do rączki wózka, a rodzic wsuwa w nią dłonie i swobodnie wyjmuje je za każdym razem, gdy chce zrobić coś przy swoim maluchu – wytrzeć nosek chusteczką lub podać jakąś przekąskę.