Materace

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 166 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 166 wyników

Jaki materac dla dziecka będzie odpowiedni?

To pytanie, które zadają sobie rodzice oczekujący nadejścia na świat maluszka, ale również rodzice dzieci w starszym wieku. Od jakości materaca zależy bardzo wiele, w końcu na sen przeznaczamy znaczną część swojego życia, a dzieci jeszcze więcej. Pracując nad ofertą sklepu pomyśleliśmy też o tym, aby zaproponować dobry materac dla dzieci z alergią. Materace lateksowe blokują obecność roztoczy oraz kurzu, co znacznie podnosi komfort snu. Inną bardzo atrakcyjną i mądrą opcją są materace kokosowe dla dzieci. Tego typu materace również oferują wiele pozytywnych właściwości dla odpoczywającego na nim dziecka. W naszym sklepie znajdziesz bardzo dobry materac wysokoelastyczny dla dziecka.

Materace dla dzieci na dobry sen

W naszej ofercie postawiliśmy przede wszystkim na materace Hevea. Są to wspaniałe materace dziecięce, które nie tylko zapewniają komfortowy sen, ale mogą służyć przez bardzo długi okres i są wyposażone we właściwości antyalergiczne. Owe materace dla dzieci są stworzone z materiału lateksowo-kokosowego, dzięki czemu materace Hevea dysponują stroną twardszą i miększą. Do 9. miesiąca życia dziecka wskazane jest kładzenie malucha na części kokosowej, czyli twardszej, ponieważ gwarantuje dobre podparcie plecków u maluszków. Z czasem, możemy przerzucić się na stronę elastyczną z pianki lateksowej. Zabieg ten sprawia, że materac lateksowo kokosowy jest niezwykle trwały i służy znacznie dłużej niż inne materace.

Wybierz idealny materacyk lateksowy dla dziecka

materac piankowy hevea baby max

Jaki materac dla noworodka? Wybierz najlepszy materac dla dziecka

W naszym sklepie znajdziecie szereg interesujących propozycji, pośród których prym wiedzie materac Hevea. Wybierając optymalny materac dla niemowlaka możliwe jest pogodzenie atrakcyjnej ceny z najwyższą jakością. Polecamy materace kokosowe dla dzieci, materace dla dzieci z lateksu oraz bambusu. Zainwestowanie w materac wysokoelastyczny dla dziecka to najlepsze posunięcie, aby zapewnić dziecku spokojny i przyjemny sen. O tym jak ważny dla dziecka jest komfort snu nie trzeba nikomu mówić, prawda?

W ofercie sprzedamy m.in. następujące modele materaców:

materac Hevea Krzyś,

materac Hevea Baby,

materac Hevea Junior.

Dostępne rozmiary (zależnie od konkretnego modelu materaca Hevea) to naprawdę obszerna lista. Poniżej wskazujemy kilka najpopularniejszych modeli, jeśli chodzi o elastyczne materace dziecięce:

Materace dziecięce z lateksu, kokosu, bambusu

Także jest w czym wybierać. W naszym sklepie znajdziecie odpowiedni do swoich potrzeb materacyk lateksowy dla dziecka. Współpracujemy wyłącznie z markami, gwarantującymi wysoką jakość oraz zadowolenie. Materace dziecięce można dopasować zarówno do wieku jak i do łóżeczka jaki dysponujemy, możliwości jest bardzo wiele, dlatego zapraszamy do zakupów!

materac lateksowy dla dziecka