Dla miłośniczek jednorożców

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Sensoryczne zabawki z jednorożcami dobre na prezent

Pośród zabawek sensorycznych można znaleźć i takie z motywem jednorożca. Wyobrażają one skrzydlate konie z umieszczonym centralnie na głowie zwierzęcia rogiem. Jeżeli chcesz, aby pokój maleństwa nabrał bardziej bajkowego charakteru – zabawka jednorożec wprowadzi do niego nieco fantazji. Szukasz czegoś na podarunek dla małej dziewczynki? Prezenty z jednorożcami spodobają się szczególnie fankom bajek o tych mitycznych istotach.

Wybierając zabawkę, warto zwrócić uwagę na jej wpływ na zdrowie i psychikę dziecka. Ostatnio bardzo popularne są zabawki sensoryczne, pobudzające ośrodki percepcji i rozwój motoryki małej. W poniższym zestawieniu prezentujemy zabawki z jednorożcami stymulujące zmysły.

zabawka do kąpieli jednorożec

Zabawka jednorożec gryzak

Gryzaki to jedne z pierwszych zabawek, jakie dzieci otrzymują. Służą one nie tylko do zabawy – przede wszystkim łagodzą dolegliwości związane z wyrastaniem pierwszych ząbków. Dobrym momentem na podanie dziecku gryzaka jest 3 miesiąc życia.

Wybierając gryzak, należy zwrócić uwagę, by był zrobiony z materiałów bezpiecznych dla dziecka, takich jak stuprocentowy naturalny kauczuk. Ważne, by miał ciekawą fakturę i rozmaite wypukłości. Ciekawą odmiana tych popularnych akcesoriów dla najmłodszych są gryzaki jednorożce. Zabawki te są świetne na prezent dla świeżo upieczonych rodziców i ich potomka. Często równocześnie pełnią funkcję grzechotek, które rozwijają zmysł słuchu i uspokajają dziecko.

Kostka sensoryczna z jednorożcem

Ten miękki przedmiot zachęca maluszka do chwytania i potrząsania i znakomicie ćwiczy sprawność jego dłoni. Kostki manipulacyjne nieraz wyposażone są w różne wypustki, posiadają ciekawą fakturę, są kolorowe, w skontrastowanych lub – dla odmiany – pastelowych barwach. Często wzbogacają je wizerunki zwierząt bądź postaci z bajek, takich jak jednorożce. Zabawki dla dzieci w postaci kostek sensorycznych z jednorożcami najwięcej uciechy sprawią brzdącom między 6 a 12 miesiącem życia. Tego typu zabawki z jednorożcami są atrakcyjne dla maluszków i rozbudzają ich zainteresowanie światem.

skarbonka jednorożec

Drewniany jednorożec na sznurku

Koniki, kotki, pieski i inne zwierzątka z drewna zaopatrzone w koła i sznurek to klasyka zabawek. Do tej plejady dołączyły także jednorożce. Zabawki dla dzieci do ciągnięcia są niezwykle lubiane przez małych chłopców i dziewczynki. Towarzyszą im podczas częstych spacerów po domu – razem z nimi maluchy odkrywają radość chodzenia i biegania! To świetny prezent dla rocznego i ponadrocznego dziecka.

Gniotek antystresowy Push Pop It Bubble z jednorożcem

Push Pop It Bubble to antystresowy przedmiot z bąbelkami. Ich naciśnięcie generuje delikatny odgłos, zbliżony do tego, który powstaje, kiedy naciskamy folię bąbelkową. Push Pop It Bubble występują w różnych formach, np. figur geometrycznych, ujętych konturowo kwiatów i zwierząt. Jedną z najciekawszych jest zabawka jednorożec. Ten estetyczny gadżet poprawia napięcie mięśniowe i zarazem uspokaja. Takie prezenty z jednorożcami ucieszą nie tylko dzieci, ale także nastolatki i dorosłych. Są dobre dla osób w każdym wieku!