Myjki bambusowe

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Myjki bambusowe dla dzieci

Myjka bambusowa stanowi gadżet, który znacznie ułatwia dbanie o higienę niemowląt i małych dzieci. Zamoczona w wodzie, dzięki swojej miękkości, dokładnie umyje buzię podczas kąpieli i brudną twarz oraz rączki po jedzeniu. Myjkami bambusowymi można przecierać również pupę i okolice intymne niemowląt zamiast stosować nawilżane chusteczki, których skład często pozostawia wiele do życzenia.

Wielorazowe myjki bambusowe do mycia dzieci

Poza tym, myjki są wielorazowe – można z nich skorzystać, uprać i znów nadają się do użytku. Super sprawa, gdy przewijamy dziecko w domu i mam pod ręką dostęp do bieżącej wody. Po co korzystać wtedy z nawilżonych chusteczek, które nie dość, że wyrzucamy od razu do kosza generując śmieci, ale i mogą –za sprawą zawartych w nich substancji – podrażnić pupę maluszka.

Wielorazowe myjki bambusowe dla niemowląt – opinie, ceny, do kąpieli

Myjka bambusowa nadaje się również do przetarcia ciała po jedzeniu, gdy dziecko dopiero poznaje nowe smaki i uczy się trafiać jedzeniem do buzi. Zamiast siłować się z malcem przy zlewie, możemy umyć mu ręce i twarz właśnie bambusową myjką, a następnie ją spłukać i powiesić do przeschnięcia na następny raz.

Myjki bambusowe dla niemowląt

Wielorazowe myjki bambusowe dla niemowląt to bardzo przydatny produkt. Polecamy go wszystkim rodzicom, dbającym o higienę oraz o zdrowie swoich pociech. Polecamy!