Silikonowe maty

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Maty silikonowe do malowania dla dzieci

Silikonowe maty do prac plastycznych stanowią wygodnie i łatwe do mycia rozwiązanie, gdy dzieci jedzą przy stole (nie mają krzesełka z tacką) lub sadzamy je w specjalnym foteliku do karmienia z tacką. Dzieci mają to do siebie, że czasami mają tendencję do rzucania wszelkimi naczyniami wraz zawartością. Maty silikonowe dla dzieci przysysają się bowiem do powierzchni, co znacznie utrudnia odklejenie ich i rzucenie przez małego łobuziaka. Mata silikonowa na stół to bardzo praktyczne rozwiązanie. Taka mata to przydatny gadżet zwłaszcza na początku przygody z rozszerzaniem diety metodą BLW lub klasyczną, gdy karmimy dziecko łyżeczką – w każdym wariancie dziecko może próbować zrzucić miseczkę ze stołu, gdyż poznaje siły grawitacji i przyczynowo – skutkową sekwencję zdarzeń.

Mata silikonowa na stół w dobrej cenie

Silikonowe maty do kolorowania posiadają najczęściej rzucające się w oczy kolory i ciekawy wzór z przegródkami czym przykuwają wzrok dziecka. W efekcie, maluszek chętniej sięga po podane na macie danie. Maty SuperPetit są dobrą opcją jako podkładka na stół dla dziecka siedzącego normalnie z dorosłymi. Można myć je w zmywarce.

mata silikonowa na stół

SuperPetit maty dla dzieci do malowania – pomysłowa alternatywa dla smartfonów przy posiłku!

Maty silikonowe na stół zapewniają więc większą higienę – łatwiej je wymyć niż powierzchnię stołu, a jedzenie dzieci często ląduje poza naczyniami. Nie musimy ustawiać talerza czy miski, które łatwo niechcący szturchnąć i wylać lub wysypać ich zawartość, co oznacza masę sprzątania dla rodzica, gdyż brudny jest nie tylko stół, ale najczęściej i dziecko i podłoga.