Wkładki do wózka

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

Wkładki do wózka dziecięcego

Wkładka do wózka to na pierwszy rzut oka być może mało przydatny gadżet, coś bez czego da się obejść. Jednak, gdy się nad tym zastanowić, stanowi naprawdę przydatne akcesorium, bez którego trudno się obejść. Po pierwsze, wkładka do wózka zabezpiecza ten pojazd przez zabrudzeniem jedzeniem, piciem, piaskiem lub nawet zesiusianiem przez dziecko. Dużo łatwiej jest wrzucić do pralki i wyczyścić zabrudzoną wkładkę do wózka niż szorować sam wózek. Po drugie, odpowiednio uszyta wkładka do wózka dziecięcego zapewnia większy komfort siedzącemu w nim maluchowi. Latem, gdy dziecko ma na sobie krótkie spodenki lub spódniczkę, jego nogi mają kontakt z przyjemną w dotyku tkaniną – bawełną lub bambusem – zamiast z szorstkim materiałem stanowiącym wykończenie wózka. Natomiast zimą, bawełniana wkładka do wózka stanowi ochronę przed chłodem zapewniając dodatkową warstwę izolacji termicznej.

wkładka do wózka makaszka
Elegancka wkładka do wózka to znak rozpoznawczy marki Makaszka.

Wkladki do wozka dla dzieci

Bambusowa wkładka do wózka ma dodatkowo właściwości antybakteryjne i zapobiega namnażaniu się wszelkich drobnoustrojów.
Wkładka do wózka ma również wiele walorów estetycznych – często za sprawą unikalnego designu stanowi ozdobę dla wózka i cieszy oko rodziców.
wkładka do wózka makaszka

Wkładki do wózka dla zdrowia i bezpieczeństwa dziecka

Jeśli wózek nie zapewnia dziecku odpowiedniego podparcia, jego główka może się obijać i podskakiwać na każdym wyboju. Nawet jeśli maluch jest wystarczająco silny, aby samodzielnie poruszać głową, dopiero pewność, że jest chroniony, pozwala rodzicom poczuć się spokojnie. Wkładka do spacerówki amortyzuje wstrząsy, zwiększając bezpieczeństwo jazdy.

Ponadto, dzięki wkładce malec nie ma kontaktu ze sztuczną tkaniną, z jakiej zwykle wykonany jest wózek. Bambusowe pokrycie wkładki do wózka spacerowego ma właściwości termoregulacyjne i higroskopijne. Tkanina bambusowa pochłania wilgoć nawet o 60% bardziej niż bawełna, zapewniając delikatnej skórze dziecka uczucie suchości i ciepła. Gwarantujemy najwyższą jakość stosowanych materiałów – w stu procentach z bambusa.

Wkładka do spacerówki dla higieny i estetyki

Stosowanie wkładki do wózka zwiększa żywotność sprzętu. Dzieci jedzą, piją, śpią i bawią się w swoich wózkach. Wkładka do wózka spacerowego może pomóc w jego dłuższej eksploatacji, utrzymując go w czystości i chroniąc przed plamami, rozdarciami i rozerwaniem. Wkładki pierze się w 30 stopniach, można je także prasować.

Oprócz funkcji praktycznych, wklady do spacerowek dodają wózkowi koloru i stylu. Dzięki wkładce, nawet najtańszy wózek może wyglądać elegancko! Mając do wyboru ogromną różnorodność, rodzice mogą wyrazić osobowość swojego dziecka za pomocą unikalnego wzoru, który najlepiej do niego pasuje.

W jakim wieku powinno się używać wkładki do wózka?

Noworodki nie są w stanie samodzielnie poruszać się ani podpierać swojej głowy do około trzeciego miesiąca życia. Dokładny wiek jest inny dla każdego dziecka, ale żadne dziecko nie powinno być wkładane do wózka, dopóki nie jest w stanie samodzielnie poruszać głową i szyją.

Gdy tylko brzdąc może korzystać z wózka, przychodzi czas na użycie wkładki do spacerówki. Najlepiej posiadać dwie wyściółki, na zmianę – kiedy jedną z nich trzeba będzie wyprać, z łatwością można zainstalować tę drugą. Nie ma ograniczeń co do wieku dziecka – stosuje się je tak długo, jak długo maluszek używa pojazdu.

Wkładki do wózka z pianką Memory Foam

Wyściółka w wózkach jest często cienka. Ponieważ Twoje dziecko spędza sporo czasu w wózku, zakup wygodnej, przewiewnej wkładki sprawi, że przebywanie w nim będzie jeszcze przyjemniejsze. Dobre wkłady do spacerowek są zarazem miękkie i elastyczne, o optymalnej gęstości i sprężystości. Takie kryteria spełnia pianka Memory Foam.

Oferowane przez nas wkładki do wózków wypełnione są termoelastyczną pianką z pamięcią, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do kształtu ciała. Kiedy na podkładkę wywierany jest nacisk, formuje się ona zgodnie z potrzebami, powraca zaś do swojego pierwotnego kształtu, kiedy nacisk jest zwolniony. Dzięki temu plecki i kark maluszka mają podparcie umożliwiające prawidłowy rozwój układu kostno-mięśniowego.

Pianka z pamięcią jest antyalergiczna i bardzo przyjemna w dotyku. Gwarantuje ona Twojemu dziecku komfort i odpoczynek.