130x80

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Materac dla dziecka 130×80 cm – jak wybrać właściwy?

Dzieci mogą zasnąć wszędzie, ale aby ich układ kostno-mięśniowy rozwijał się prawidłowo, należy zapewnić im wysokiej jakości materac, dostosowany do ich morfologii. Skorzystaj z naszych wskazówek i wybierz materac 130×80 cm najbardziej odpowiedni dla Twojego dziecka.

Dlaczego warto zdecydować się na dostępny w naszym sklepie materac dziecięcy 130×80?

Wybór materaca jest szczególnie ważny dla prawidłowego rozwoju i optymalnego wypoczynku dziecka, niezależnie od jego wieku. Dlatego ważne jest, aby wybrać dobrej jakości materac, z podparciem dostosowanym do wagi dziecka, dopasowanym do wielkości łóżka. Olbrzymie znaczenie ma także przepuszczające powietrze, zdrowe wypełnienie, które nie grozi alergiami lub innymi problemami z oddychaniem. Wreszcie, o ile meble mogą być przekazywane ze starszych na młodsze dzieci, o tyle materac do pokoju dziecka powinien być przeznaczony wyłącznie dla jednego użytkownika.

materac dla dziecka 130x80
Materac dla dziecka 130cm na 80cm dla małego dziecka – polecamy!

Jaki materiał najlepiej nadaje się na materac dla dziecka 130×80?

Istnieje kilka typów materacy polecanych dla dzieci:

  • Materac piankowy. Zapewnia dobrą cyrkulację powietrza i skuteczne podparcie, jeśli jest wystarczająco gęsty, jak np. materac z pianki wysokoelastycznej.
  • Materac sprężynowy. To rozwiązanie bezpieczne, trwałe i zapewniające skuteczne wsparcie dla dziecięcych kręgosłupów.
  • Materac piankowy z pamięcią. Wypełniony jest specjalną pianką, która dostosowuje się do kształtu i temperatury ciała osoby śpiącej w nocy. Są wygodne, ale polecane raczej dla starszych dzieci.
  • Materac lateksowy. W naszej ofercie posiadamy materace 130×80 z naturalnej pianki lateksowej, ponieważ im więcej naturalnego lateksu w składzie, tym bardziej jest oddychający i hipoalergiczny. Bardzo dobrze wentylowany, pozostaje chłodny w lecie, ciepły w zimie i nie zatrzymuje wilgoci.

W sklepie Raczkujemy dbamy o to, by w naszej ofercie obecne były wyłącznie materace dziecięce 130×80 z tworzyw bezpiecznych dla dziecka, umożliwiające zdrowy sen i pełen komfortu wypoczynek.