Worki i plecaki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Worki na rzeczy dzieci i plecaki dziecięce

Worki na dziecięce skarby to taki must-have dla każdego przedszkolaka. Worek albo plecak można zabrać wszędzie ze sobą, sprawdzi się również jako torba na wszelkie akcesoria do trzymania w pokoju. Oferowane w naszym sklepie worki Rex London uszyte są z bawełny, można je więc swobodnie prać w razie potrzeby, a dzięki odpowiednio przymocowanym sznurkom nadają się do noszenia na plecach i zabierania ze sobą na spacery. Ich rozmiar też jest idealnie zaprojektowany – pasuje do dziecięcych plecków, a jednocześnie pomieści naprawdę sporo skarbów i zabawek.

worki dla dzieci

Plecaki i worki dla dzieci od Rex London

Dzięki kolorowym i tematycznie dobranym nadrukom oraz wysokiej jakości materiału, worek / plecak Rex London jest idealnym pomysłem na prezent dla każdego przedszkolaka. Równie dobrze może posłużyć jako worek na ubrania na zmianę lub kapcie do zawieszenia w żłobkowej lub przedszkolnej szatni. Bawełniany worek dla dziecka ma więc wiele zastosowań i chyba nie ma dziecka, któremu by się nie przydał. Innymi słowy, proponujemy Wam idealny worek na rzeczy przedszkolaka oraz plecak do przedszkola. Przykładem zastosowania może tu być śliczny worek na buty do przedszkola.

Rex London plecak dla przedszkolaka

Jeśli trafiłeś w te miejsce znaczy to, że prawdopodobnie interesują Cię produkty z kategorii Rex London worek dla przedszkolaka. Oferujemy piękne worki i plecaki z dinozaurami i zwierzątkami, które przypadną do gustu każdemu dziecku w wieku 3, 4, 5 czy 6 lat. Zależy nam by wychodzić naprzeciw potrzebom Klientów, dlatego prosimy o sugestie, jakie jeszcze produkty z tej kategorii Państwa interesują.

Plecak dla przedszkolaka – cena, kolory, dostępność

W naszej ofercie znajdziecie worki i plecaczki w różnych wzorach i różnego rodzaju. Staramy się systematycznie poszerzać naszą ofertę, więc nie krępujcie się śledzić na Facebooku oraz Instagramie.

Worki na buty do przedszkola i do szkoły

Worek na buty do przedszkola to bardzo przydatna rzecz, dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć kolorowych worków na buty do przedszkola. Zadbaliśmy zarówno o worki na buty do przedszkola dla dziewczynki jak i worki na buty dla chłopca.

Gorąco polecamy!