Zabawki kontrastowe

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 37 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 37 wyników

Zabawki kontrastowe dla niemowląt

Zabawki kontrastowe to zabawki przeznaczone dla najmłodszych niemowląt, gdyż symulują rozwijający się zmysł wzroku, który jest najsłabiej rozwiniętym zmysłem, z którym rodzi się małe dziecko. Ze względu na znacznie słabszą niż u dorosłego ostrość widzenia, noworodki zdecydowanie lepiej zauważają kontrastowe kolory. Wzrok dziecka rozwija się stopniowo, warto więc stymulować mięśnie gałek ocznych poprzez pokazywanie mu zabawek kontrastowych, za którymi zdecydowanie chętniej będzie wodził oczami, gdyż są one bardziej wyraziste i łatwiej jest mu je wyodrębnić z tła.

kontrastowa książeczka sensoryczna mr b lullalove

Zabawki kontrastowe 0

Zabawki kontrastowe mają bowiem kolory biało-czarno-czerwone i są najczęściej wykonane z materiałów bezpiecznych dla dzieci już od narodzin. Często posiadają również szeleszczące lub wydające inne delikatne dźwięki elementy, tak by dodatkowo zachęcić maluchy do odwracania główki w kierunku tych specjalnie przygotowanych z myślą o nich zabawek.

Kontrastowe zabawki dla niemowląt w atrakcyjnych cenach: zniżki, rabaty, promocje

Kontrastowe zabawki to propozycja dla rodziców żywo zainteresowanych rozwojem swojego malucha oraz wspieraniem go na wielu polach. Zabawki kontrastowe dla niemowląt są stworzone z myślą o percepcji maluszka oraz odpowiednim oddziaływaniu na jego zmysły. Świetnym przykładem takich produktów są książeczki kontrastowe dla niemowląt. Warto zaopatrzyć się we własne kontrasty dla niemowlaka i zadbać o prawidłowy rozwój maluszka oraz stymulowanie jego zmysłów.
kontrastowa grzechotka sensoryczna lullalove mr b

Kontrasty dla niemowląt

Zabawki kontrastowe to zdecydowanie zabawki rozwijające, które pozwalają rozwijać wzrok dziecka już od pierwszych tygodni życia. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj:
Polecamy wszystkie produkty z tej kategorii, a w razie jakichkolwiek pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji!