Lunchboxy

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Lunchboxy dla dzieci – lunchboxy do szkoły

Interesuje Cię dobre pudełko śniadaniowe dla dzieci? Nasz sklep jest idealnym miejscem dla Ciebie. Przygotowaliśmy produkty z najwyższej półki, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również wpisują się w nurt pro-ekologiczny.

Pudełka śniadaniowe z przegródkami

Lunchboxy to wygodne pojemniki przystosowane do pakowania żywności na zewnątrz. Mogą posłużyć do przenoszenia żywności na ciepło – lub takiej, którą można podgrzać np. w pracy oraz takich przekąsek na zimno, typu kanapki, bułeczki, gofry, placki, chrupki czy paluszki. Lunchboxy to bardzo dobre rozwiązanie wielokrotnego użytku służące przenoszeniu pokarmu. Zabezpiecza dodatkowo jedzenie przed zgnieceniem, umożliwia – dzięki obecności wszelkich przegródek – posegregowanie zawartości. Lunchbox dla dzieci jest najczęściej kolorowy i posiada kreatywną aplikację, by zachęcić malucha po sięganie po jedzenie w środku.

Lunchbox dla dzieci z przegródkami – opinie, ceny, promocje

Lunchbox dla dzieci z przegródkami jest również atrakcyjny dzięki oddzieleniu przestrzeni, pozwala na kolorystyczne dobranie różnych warzyw lub owoców, co również wpływa na zainteresowanie małego estety zapakowaną przekąską. W Internecie można znaleźć dużo inspiracji i pomysły na lunchbox – co i jak przygotować, by było smacznie i atrakcyjnie. Pudełka śniadaniowe z przegródkami to kategoria, w których dbamy o dużą różnorodność i wybór. Zachęcamy do przejrzenia wszystkich produktów i zadawania nam pytań w razie wątpliwości, zawsze chętnie odpowiadamy.

pojemnik ze stali nierdzewnej innobaby

Jaki lunch box dla dziecka? Wybierz coś w jego guście i praktycznego

Zabieranie ze sobą jedzenia z domu jest najlepszym rozwiązaniem, gdy mamy małego głodomora i musimy mieć pod ręką zawsze coś do zaproponowania na mały głód. Poza tym, nie musimy wtedy kupować czegoś na szybko (często o wątpliwej jakości) w sklepie i bardziej kontrolujemy to, co nasze dziecko zjada. Lunchboxy z osobiście dobranymi pokarmami stanowią więc wygodną, zdrowszą i bezpieczniejszą alternatywę dla przekąsek dostępnych „na mieście”, jest to szczególnie istotne, gdy mamy małe dzieci i przykładamy szczególną uwagę do zjadanych przez nie posiłków.

Pudełko śniadaniowe dla dzieci z naturalnych materiałów

Szczególnie warto zwrócić uwagę na lunchbox dla dzieci bez BPA – eco śniadaniówka dla dziecka powinna być równie ekologiczna jak jedzonko, które przygotowujemy dla juniora.

stalowy pojemnik innobaby

Wybierz wymarzony lunchbox dla dziecka

Lunchbox dla dziecka powinien być przede wszystkim praktyczny, tzn. zapewniać odpowiednie przechowanie żywności, którą zabieramy ze sobą. Chodzi tu przede wszystkim o wewnętrzne sortery, dzięki którym, np. kanapka nie wywróci nam się do góry nogami i nie wymiesza z owocami. Polecamy lunchboxe dla dzieci bardzo wysokiej jakości.

Zapraszamy do zakupów!