Mufki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Mufki do wózków – najlepsze mufki na wózek

Mufki do wózków to takie pomysłowe rozwiązanie na ogrzanie dłoni rodzica pchającego wózek z dzieckiem. To taka forma przytulnych rękawiczek, która ułatwia życie opiekunów małych dzieci od jesieni do wczesnej wiosny, gdy temperatura otoczenia spada i dłonie trzymane na drążku wózka zaczynają marznąć. Rękawiczki noszone bezpośrednio na dłoniach nie zawsze się sprawdzają, gdyż – by wykonać jakąkolwiek czynność przy dziecku typu wytarcie noska, zapięcie zamka itd. – musimy je zdjąć z dłoni. Rękawiczki zaraz spadają i tak tracimy kolejne pary podczas spacerów. Natomiast mufka do wózka jest przymocowana do niego, a dłonie możemy swobodnie do niej wsuwać i wyjmować w razie potrzeby.

Wybierz idealny ocieplacz na ręce do wózka

Często takie ocieplacze na ręce są stylowo wykonane i dzięki temu stanowią niemałą ozdobę dla wózka. Ponadto, mufki na wózek są grube i wyłożone puszystym futerkiem, dzięki czemu porządnie ogrzewają dłonie nawet w najchłodniejsze dni. Ręce mogą bezpośrednio trzymać rączkę wózka, więc prowadzenie go jest jednocześnie bezpieczne i wygodne. Piękna mufka na dłonie do wózka to również bardzo fajny pomysł na prezent dla młodej mamy.

mufka do wózka tiny star

Mufka do wózka – śliczna i praktyczna

Mufka na ręce to bardzo fajny pomysł na prezent dla mamy. Świetnym rozwiązaniem jest zakup mufki do wózków razem ze śpiworkiem, tak aby tworzyły spójną kompozycję.

Twoja mufka na dłonie do wózka

Zapraszamy do obejrzenia jak prezentują się dostępne u nas mufki na ręce i zapraszamy do zakupów!