Puzzle

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 43 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 43 wyników

Puzzle dla dzieci – drewniane układanki i nie tylko

Puzzli przedstawiać chyba nikomu nie trzeba. Zaliczają się do najbardziej popularnych aktywności dla dzieci, gdyż – w zależności od stopnia zaawansowania – mogą być używane przez dzieci ze wszystkich grup wiekowych. Poczynając od niemowląt, które dopiero próbują układać dwuelementowe wzory przez przedszkolaki radzące sobie już z puzzlami do 100 elementów przez dzieci w wieku szkolnym, które spokojnie poradzą sobie z naprawdę złożonymi obrazkami.

Zarówno puzzle jak i drewniane układanki dla dzieci stanowią świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, umożliwiają również wspólną zabawę – można je układać z innymi dziećmi lub z rodzicami. Pozwalają trenować koordynację ręka-oko oraz ćwiczyć rączki i prawidłowy chwyt, dzięki czemu usprawniają motorykę małą naszych dzieci. Oczywiście kształtują również percepcję wzrokową i umiejętność dopasowywania elementów, tak by składały się w sensowną całość.

Układanki drewniane dla dzieci w dobrej cenie

Układanie puzzli rozwija również poznawczo, gdyż dzieci muszą włożyć sporo wysiłku i połączyć różne umiejętności, by osiągnąć cel w postaci odwzorowania pożądanego wzoru. Fantastyczne jest to, że puzzle to niesamowicie progresywna zabawka – małe dzieci ćwiczą układanie grubszych i większych elementów, a starsze dostają już małe i cienkie puzzle, z których muszą ułożyć bardziej skomplikowany obrazek sprawnymi paluszkami. Puzzle dla dzieci to naprawdę przydatny zestaw wzorów i obrazków, w który warto inwestować na każdym etapie rozwoju ze względu na szeroki wachlarz umiejętności, które pomaga rozwijać i kształtować.

W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe puzzle dla 3 latka oraz idealne puzzle dla dwulatka. Szczególnym powodzeniem cieszą się również puzzle w tubie dla przedszkolaka – bardzo oryginalnie, w sam raz na pomysłowy prezent dla dziecka.

Staramy się systematycznie poszerzać asortyment w tym zakresie, więc zaglądajcie do nas regularnie! Nasz cel to zaproponowanie wspaniałych puzzli i drewnianych układanek dla dzieci w różnym wieku tj. dla 2 latka, dla 3 latka, dla 4 latka, dla 5 latka, a także dla starszych dzieci. Zapraszamy!