Stempelki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Stempelki dla dzieci

Które dziecko nie lubi stempelków? Samo wywoływanie zmian w otoczeniu – w tym wypadku lepiej, by miało to miejsce na kartce papieru, a nie, na przykład, na ścianie – może sprawiać przyjemność naszym pociechom. A jeśli jeszcze zorganizujemy im pieczątki z ulubionymi zwierzętami lub znanymi przedmiotami użytku codziennego – to już w ogóle będzie super zabawa. Już małe –roczne dzieci, naśladując często starsze rodzeństwo, chętnie sięgają po różnej maści stempelki, które odciskają na kartkach.

Pieczątki dla dzieci, stempelki dla dziecka

Warto więc zadbać by stempelki były odciskane w bezpiecznym dla skóry dziecka tuszu – bez wszelkich toksycznych substancji, które mogłyby wywołać podrażnienie na rączkach lub innych częściach ciała w zetknięciu z pieczątką. Warto też zadbać, by stempelki – zwłaszcza w kontekście najmłodszych dzieci – były większe, ale jednocześnie by posiadały wygodne uchwyty, za które maluch mógłby wygodnie i stabilnie je chwytać.

Zestawy plastyczne i kreatywne dla dzieci – stemple i pieczątki

W naszym sklepie znajdziesz wiele kreatywnych i edukacyjnych zabawek, wśród nich zestaw stempelków, który z pewnością ucieszy każde dziecko! Drewniane literki, zwierzątka i inne kształty wystarczy zamoczyć w tuszu i dziecko może tworzyć pierwsze arcydzieła na kartce papieru. Odciskanie przeróżnych kształtów sprawia ogromną przyjemność naszym pociechom. Jest świetną zabawą zarówno dla młodszych, jak i starszych dzieci bez względu na płeć.

Jak wybrać z bogatej oferty stempli i pieczątek na rynku? Co sprawia, że są bezpieczne dla dziecka? Czy stempelki mogą uczyć i rozwijać kreatywność? Interesują Cię pomoce naukowe dla dzieci? Czytaj dalej, aby poznać te odpowiedzi.

apli kids mazaki ze stempelkami

Jakie pieczątki dla dzieci w wieku przedszkolnym wybrać?

Do produktów, które świetnie rozwijają wyobraźnię dziecka i edukują niewątpliwie, możemy zaliczyć zabawki plastyczne. Kolorowe zestawy pieczątek za niewielką cenę zapewniają przednią zabawę dla dziecka. Stempelki dla dwulatka i starszych dzieci to wspaniała zabawka, która pozwala na kreatywne wyrażenie się dziecka i powoduje, że rozwija zdolności manualne.

Czy stempelki dla dzieci są bezpieczne?

Warto też zadbać o bezpieczeństwo naszej pociechy. Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu stempelków:

  • tusz nie może podrażniać dla skóry dziecka  – nie może zawierać żadnych toksycznych substancji,
  • stemple powinny być większe, aby maluch ich nie połknął,
  • najwygodniejsze dla dziecka są pieczątki z uchwytami, za które może chwycić i stemplować do woli,
  • najlepsze są pieczątki zrobione z ekologicznych materiałów, np. drewna.

Dostępne w naszym sklepie stemple są zrobione tylko z bezpiecznych materiałów. 

Zestaw stempelków dla dzieci – nauka przez zabawę!

Dzięki pięknym, kolorowym stemplom i pieczątkom możesz zapewnić dziecku nie tylko świetną zabawę, ale również pozwolić mu na naukę nowych rzeczy. Jest to świetny sposób dla najmłodszych, aby poznać różne zwierzątka, roślinki, budowle, kolory, pojazdy i inne rzeczy. Przy okazji zabawy możesz dostarczać informacje i uczyć swoje pociechy o otaczającym je świecie. Dzięki temu, że dziecko własnoręcznie odciska różne kształty, nabiera wiedzy o nich. Widzisz, jak dziecko się rozwija na twoich oczach!

Pieczątki (stempelki) dla dzieci pozwalają rozwijać wyobraźnię przedszkolaka. Może on razem z nami ozdabiać tuszem zdjęcia, książeczki do kolorowania, rysunki, pudełka, a nawet meble i pudełka. To pomoc dydaktyczna dla rodzica i świetna zabawa dla pociech bez względu na wiek dziecka. Masz do wyboru zestawy, które wspierają edukację, na przykład takie, które mają literki, cyferki oraz znaki matematyczne. Już na wczesnym etapie życia dziecko może oswajać się z tymi kształtami.

Flamastry ze stempelkami – malowanie i stemplowanie

Do zabawy można wykorzystywać też flamastry z pieczątkami – ich jedna strona jest zakończona mazakiem, a z druga stempelkami. We zestawach flamastrów dostępnych w naszym sklepie wykorzystany jest nietoksyczny tusz, który nie zaszkodzi skórze twojego dziecka, a także łatwo zmyć go ze wszystkich powierzchni. Zabawki plastyczne takie jak flamastry uczą dzieci rozpoznawać i nazywać kolory oraz kształty. 

W kategorii produktu „Stempelki” zamieściliśmy zestawy plastyczne i kreatywne oparte na stemplach i pieczątkach. Każde dziecko i każdy rodzic znajdzie tu coś interesującego. Innym bardzo ciekawym produktem do rysowania i malowania są kredki Crayon Rocks – warto się z nimi zapoznać!

Spraw dziecku prezent, który da mu mnóstwo radości i ciekawej zabawy!