Naklejki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kreatywne i edukacyjne naklejki dla dzieci

Marzysz o tym, aby wprowadzić do pokoju dziecięcego przytulną atmosferę? A może szukasz szybkiego i taniego sposobu na odświeżenie ściany, drzwi lub mebli? W takim razie wybierz naklejki dla dzieci, które rozbudzą kreatywność maluszka. 

Jak wybrać naklejki dziecięce?

Marzysz o tym, aby odświeżyć pokój malucha, ale dysponujesz ograniczonym budżetem? W takim razie sięgnij po naklejki edukacyjne dla dzieci. Proponowane ozdoby nie tylko rozbudzają ciekawość świata, lecz także sprytnie maskują wszelkie niedoskonałości wizualne, w tym zadrapania, pęknięcia i zabrudzenia.

Zastanawiasz się, jakie dekoracje wybrać do pokoju maluszka? Coraz większą popularnością cieszą się naklejki na meble dziecięce. Jeśli Twoja pociecha marzy o tym, aby zostać leśniczym, możesz jej podarować przyklejanki z motywem lasu. W naszym asortymencie znalazły się dwie wersje naklejek dla dzieci – zwierzęta leśne. 

Pierwsza z nich przedstawia dzika, sarnę, sowę, wilka, rysia, szopa pracza i zająca. Warto zaznaczyć, że tak, jak w przypadku innych naklejek edukacyjnych dla dzieci, każdy obrazek został podpisany. Na drugiej przyklejance widnieje zaś postać jelenia, niedźwiedzia, jeża i dziecioła. Oprócz wspomnianych zwierzątek można też na niej zobaczyć wiewiórkę, borsuka, bobra i lisa. Prezentowane naklejki  na ścianę edukacyjne zachęcają dzieci do lepszego poznania mieszkańców lasu. 

naklejki dla dzieci ze zwierzetami

Naklejki dla dzieci: sprawdzony sposób na szybką metamorfozę

Jeśli Twój maluch lubi spędzać czas na wsi, podaruj mu coś, co wprawi go w zachwyt. Naklejki na szafę dla dzieci to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Prezentujemy dwie wyjątkowe przyklejanki ze ślicznymi i realistycznymi obrazkami zwierząt wiejskich.  Pierwsza dekoracja  przedstawia koguta, osiołka, konia, świnkę, indyka, gęś i kozę. W naszej ofercie zagościły również przyklejanki  z wizerunkiem kury, owcy, kota, kaczki, psa, krowy, królika i perliczki.  Małe naklejki dla dzieci możesz łatwo przykleić na ścianie, drzwiach lub meblach, w mgnieniu oka wprowadzą do wnętrza wyjątkową atmosferę!

Dla miłośników owadów przygotowaliśmy naklejki z biedronką, karaluchem, ćmą, jelonkiem rogaczem, modliszką, komarem, odorkiem zieleniakiem i konikiem polnym. Możesz również zamówić przyklejanki dla dzieci, na których widnieje stonka ziemniaczana, pszczoła, mucha, ważka i rusałka admirał. Oprócz wspomnianych owadów pojawił się też paź królowej, żuk wiosenny i mrówka rudnica.  W naszej ofercie obowiązkowo pojawiły się też naklejki las dla dzieci, które przedstawiają osiem realistycznych obrazków zwierzątek. Takie przyklejanki zachwycą każdego miłośnika zwierząt.

Jak udekorować salę lekcyjną?

Zastanawiasz się, jakie zamówić naklejki do szkoły? Jeśli uczysz biologii, postaw na przyklejanki ze zwierzętami lub owadami. Decydując się na takie dekoracje, możesz przekazać podstawowe informacje w sposób przyjazny dla uczniów. 

Prezentowane naklejki edukacyjne dla dzieci pozwolą łatwiej przyswoić wiedzę, co przełoży się na wyższą efektywność nauczania. Takie ozdoby skutecznie zachęcą uczniów do wnikliwej obserwacji i poznawania przyrody.  Naklejki dla uczniów nie tylko wprawią ich w miły nastrój, lecz także zachęcą do pogłębiania wiedzy. Składając zamówienie, zastanów się, jaki wzór najbardziej przypadnie do gustu Twoim uczniom! 

Jak przykleić naklejki na ścianę?

Niezależnie od tego, czy wybrałeś naklejki dla dzieci zwierzęta leśne, czy wiejskie, z pewnością zastanawiasz się, jak je przykleić. Proponowane ozdoby są łatwe w aplikacji. Wystarczy, że umieścisz je na gładkiej powierzchni. 

W naszej ofercie znajdziesz przyklejanki wysokiej jakości. Wykonane zostały z wytrzymałego materiału, dzięki czemu nie zaszkodzą im promienie słoneczne, klimatyzacja, czy ogrzewanie. Jeśli chcesz przykleić je na gładkiej, świeżo pomalowanej ścianie, poczekaj przynajmniej tydzień. W tym czasie farba spokojnie wyschnie i dobrze się utwardzi. 

Co ważne, naklejki dziecięce długo wyglądają jak nowe. Wystarczy, że raz na jakiś czas przetrzesz je wilgotną szmatką. Jeśli Twoja pociecha lubi odpoczywać na łonie natury, poszukaj naklejek dla dzieci -zwierzęta. Takie dekoracje prezentują się doskonale na komodzie, stoliku, drzwiach, półce na książki, czy szafie.