Pieluszki wielorazowe

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Pieluszki wielorazowe dla dzieci

Pieluszki wielorazowe są przede wszystkim rozwiązaniem bardziej ekologicznym. Czy wiecie, że dziecko odpieluchowane średnio w wieku 2 lat produkuje w całym okresie pieluchowania ponad 1 tonę zużytych pieluszek? Ilość śmieci wydaje się być więc zatrważająca, a biorąc dodatkowo pod uwagę rodzaj materiałów, z jakich zrobione są popularne jednorazówki, nie chcę nawet zastanawiać się nad tym ile lat takie rzeczy będą się rozkładać.

Z tego względu, osoby, którym nieobca jest potrzeba dbania o naszą planetę decydują się na korzystanie z pieluszek wielorazowych. Do ich zalet należy zaliczyć także koszty – po podliczeniu cen pieluch jednorazowych okazuje się, że pieluchy wielorazowe są bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, nawet przy uwzględnieniu konieczności prania ich w pralce i dokupienia kilku akcesoriów do ich przechowywania. Dodatkowo, tu zwracam się do estetów, są naprawdę piękne – wiele pieluch wielorazowych ma cudne wzory, dzięki czemu każda mama (bo najczęściej to one zwracają na to uwagę) może znaleźć coś dla siebie.

Pieluszki wielorazowe zyskują popularność, dlatego warto przyjrzeć się im i po prostu przetestować na maluchu czy takie rozwiązanie przypadnie jemu oraz nam do gustu. My gorąco polecamy, ponieważ dobra pieluszka wielorazowa była w ruchu przy każdym dziecku w naszym domu. Porządna pielucha wielorazowa może nawet być później, gdy maluch wyrośnie, sprzedana. Na używane pieluchy wielorazowe znajduje się w sieci bardzo wielu chętnych, my jednak rozumiemy tych rodziców, których interesuje zdecydowanie nowa pieluszka wielorazowa.

Zachęcamy do zakupów!