Liczydła drewniane

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Liczydła drewniane dla dzieci

Drewniane liczydła to najlepsza pomoc dydaktyczna dla dziecka, jeśli chodzi o naukę dodawania i odejmowania. To klasyczna propozycja, która w naszej ofercie występuję w pięknej, naturalnej formie. Co więcej, drewniane liczydla w naszym sklepie bardzo często są w promocyjnej cenie. Warto o tym pamiętać, planując prezenty dla dzieci w rodzinie i w najbliższym otoczeniu.

Drewniane liczydła – opinie, ceny, kolory

Duże liczydła drewniane dla dzieci to bardzo mądry pomysł na prezent, który łączy elementy fajnej zabawy z naprawdę wartościowo spędzanym czasem. Liczydla duze drewniane gwarantują bardzo szybki i dobry sposób na szybkie i przyjemne nauczenie dziecka podstaw matematyki.

liczydla drewniane

Drewniane liczydla, które służą całym pokoleniom

Liczydła z drewna są bardzo solidne. Z drugiej strony, wybraliśmy do oferty produkty, cieszące oko, przez co mogą być idealnym pomysłem na prezent dla 3 latka, 4 latka, a nawet 5 latka. Liczydła matematyczne nigdy nie wyszły z mody i nadal świetnie sprawdzają się w nauce domowej, przedszkolu oraz szkołach. Proponowane przez nas matematyczne liczydla z powodzeniem można zamówić do ww. miejsc, np. liczydła do szkoły czy liczydła do przedszkola w naszym sklepie można zamówić z wieloma innymi pomocami dydaktycznymi. Zamówienie wszystkiego w jednym miejscu to z pewnością duży walor takich sklepów jak nasz.

Liczydła duże i małe

Klasyczne podejście do nauki liczenia i dodawania jest nie do przebicia. Starożytne liczydła wykonane z drewna to świetny pomysł dla przedszkolaka. Dla dzieci, takie liczydła matematyczne są bardziej jak fajna zabawka niż pomoc do nauki.

Polecamy!

liczydla drewniane
Liczydła duże wykonane z drewna – zachęcamy do zakupów!

Liczydło drewniane duże

Duże drewniane liczydło to wyjątkowe narzędzie do nauki, które od wieków jest używane przez studentów matematyki i rachunkowości. To starożytne urządzenie do liczenia jest wykonane z drewna i ma koraliki na drutach, które ułatwiają zrozumienie dodawania, odejmowania, mnożenia i dzielenia. Drewniane liczydło koralikowe zapewnia również łatwy, praktyczny sposób na wprowadzenie dzieci w podstawy matematyki.

Liczydło koralikowe do nauki dodawania i odejmowania

To tradycyjne liczydło występuje w dwóch różnych rozmiarach: duża wersja z 19 kolumnami i czterema rzędami koralików lub mała wersja z 13 kolumnami i trzema rzędami koralików. Obie wersje zostały zaprojektowane tak, aby wygodnie mieściły się w dłoni, dzięki czemu można nimi łatwo manipulować podczas rozwiązywania równań lub problemów. Drewniana rama pomaga zapewnić trwałość, a jednocześnie zapewnia estetyczny wygląd. Dzięki prostej konstrukcji to ponadczasowe narzędzie pomoże dzieciom uczyć się matematyki bez poczucia przytłoczenia bardziej skomplikowanymi urządzeniami, takimi jak kalkulatory.