Kredki do malowania w wannie 6 szt. z żółtą gąbką Kitpas

119.00 

Na stanie

Kredki do malowania w wannie 6 szt. z żółtą gąbką Kitpas 119.00 
WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni

Dzięki specjalnym kredkom do malowania po wannie, kąpiel Twojego dziecka stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i kreatywna.

Te kredki są nie tylko łatwe do zmycia, ale także bezpieczne dla zdrowia, co sprawia, że ​​są idealne dla maluchów. Teraz każda kąpiel może być niepowtarzalnym artystycznym przeżyciem dla dziecka i przyjemnym czasem spędzonym wspólnie z rodziną.

Skład zestawu: gąbka i kredki do wanny w sześciu kolorach (czerwony, zielony, niebieski, różowy, żółty, fioletowy)

Kredki do kąpieli wyróżniają się kilkoma cechami:

 1. Pomysłowość: Te kredki sprawiają, że czas kąpieli staje się atrakcyjniejszy. Zachęcają dzieci do korzystania z kąpieli, przekształcając ten codzienny rytuał w prawdziwą zabawę.
 2. Wszechstronność: Kredki te nie tylko służą do rysowania na ciele, ale również na różnych mokrych powierzchniach w łazience. Ponadto, są świetnym narzędziem do zachęcania dzieci do przyjemnej nauki pisania.
 3. Rozwój: Dedykowane małym artystom, kredki do kąpieli wspierają naukę kolorów, pisania i rozwijają umiejętności motoryczne rąk dziecka. Ich gładka konsystencja ułatwia malowanie nawet najmłodszym, którzy dopiero uczą się kontrolować ruchy.

Właściwości kredek do kąpieli Kitpas:

 1. Bezpieczne: Kredki są nietoksyczne i wolne od alergenów. Wykonane z bezołowiowego, bezazbestowego, bezftalanowego japońskiego wosku z otrębów ryżowych, co sprawia, że są bezpieczne dla dzieci.
 2. Zmywalne: Nie pozostawiają trwałych śladów na powierzchniach i łatwo ścierają się z nieporowatych miejsc, takich jak okna, lustra czy białe tablice.
 3. Praktyczne: Posiadają wodoodporne, samoprzylepne etui, które umożliwia przechowywanie kredki po zakończonej zabawie, co pomaga utrzymać porządek w kąpielowych zabawkach.
 4. Poręczne: Dzięki kształtowi sześciokąta są łatwe do chwycenia i trudne do upuszczenia dla dziecięcych rączek.
 5. Rozpuszczalne w wodzie: Rozprowadzają się łatwo pod wpływem wody, co pozwala na przekształcenie rysunku w piękną akwarelę za pomocą kilku pociągnięć piórem wodnym Kitpas.
 6. Ekologiczne: Wszystkie kredki artystyczne są produkowane z użyciem wosku z otrębów ryżowych, pozyskiwanego z warstwy otrębów czystego japońskiego ryżu. To podejście do produkcji pomaga ograniczyć ilość odpadów żywnościowych poprzez recykling otrębów ryżowych i nadanie im nowego życia.

Materiał:

 • Opakowanie: papier, PP (polipropylen)
 • Gąbka: pianka uretanowa (część kolorowa)
 • Siatka: poliester
 • Uchwyt kredek: papier wodoodporny
 • Kredki do kąpieli: wosk z otrębów ryżowych, pigment, emulgator

Wymiary opakowania: 330 x 211 x 26 mm

Waga opakowania: 149 g

Kraj produkcji: Japonia

 

(!) Środki ostrożności

Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe części tego produktu mogą stwarzać ryzyko zadławienia w przypadku połknięcia. Zaleca się nadzór osoby dorosłej, gdy małe dzieci (nawet powyżej trzeciego roku życia) używają tego produktu, aby upewnić się, że nie włożą go do ust lub oczu.

Zalecenia producenta:

Rysunki na szorstkich, porowatych materiałach, takich jak tablice kredowe, ściany, drewno, papier i meble, NIE są wymazywalne.

NIE UŻYWAĆ NA ŚCIANACH ŁAZIENKOWYCH LUB KAFELKACH.

Pozostałości koloru na powierzchni wanny i podłogi mogą nie dać się wymazać po dłuższym czasie. Zalecane dokładne wymazanie rysunków i wytarcie wody.

Zawsze najpierw przetestuj na małej powierzchni, by upewnić się, że kredki zmyją się przy użyciu gąbki i wody. Kredki barwią niektóre materiały, takie jak drewno, fugi do płytek, winyl i niektóre powłoki wanien. Aby uniknąć zabrudzenia fug płytek ceramicznych, na których NIE da się ich wymazać, rozważyć użycie Tablicy do rysowania Kitpas, sprzedawanej oddzielnie.

 

Wskazówki dotyczące czyszczenia:

W przypadku, gdy Kitpas przypadkowo dostanie się na niezmywalne materiały, nalezy spróbować następujących sposobów: Nanieść środek do czyszczenia łazienki lub wybielacz chlorowy za pomocą gąbki lub szmatki – postępować zgodnie z instrukcją środka czyszczącego. Jeśli plama pozostanie, skontaktować się z wykonawcą lub producentem wanny w celu uzyskania dalszej pomocy o. Jeśli plama pozostanie, skontaktować się z wykonawcą lub producentem wanny w celu uzyskania dalszej pomocy

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

,

Wiek

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.