Platforma sensoryczna Good Wood

Good Wood

455.00 

Na stanie

goodwood platforma
Platforma sensoryczna Good Wood 455.00 
WAŻNE INFORMACJE:
tylko kurierem Wysyłka tylko kurierem.
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 3-7 dni
Proukt Polski Polski producent.

Platforma sensomotoryczna od Good Wood

Platforma sensoryczna to definicja kreatywności. Jest minimalistyczna i prosta, stale otwiera przed dziećmi nowe światy – może kołysać, zachwycać i pomagać w nauce pisania.

Platforma Good Wood – co jest bardzo oryginalne – składa się z dwóch stron!
Z jednej strony jest gładka – dziecko czuje się na niej jak na latającym dywanie, ponieważ umożliwia kołysanie i utrzymywanie równowagi – to ogrom radości i rewelacyjny sposób na kształtowanie motoryki dużej.
Drugą stronę – co się zaskoczy – stanowi tablica grafomotoryczna. To zabawa wyobraźnią i odkrywaniem świata za pomocą wszystkich zmysłów (czyli polisensorycznie), a jednocześnie wstęp do nauki pisania. Zanim bowiem dziecko zacznie rysować szlaczki lub pisać pierwsze litery, musi usprawnić pracę rąk i palców, czyli motorykę małą.

Zabawy z sensoryczną stroną platformy mają na celu umożliwienie dziecku ćwiczenia precyzji i przygotowania dłoni do pisania, poprzez prowadzenie palcem, rysikiem lub pędzelkiem po wyrytych na niej kształtach. Można wykorzystać do zabawy naturalne i pachnące materiały, takie jak goździki, cynamon czy anyż, które pobudzą dodatkowo inne zmysły dziecka. Dzięki temu, wykorzystując pędzelek, maluch poczuje się jak archeolog odkrywający starożytne hieroglify. Dodatkowo, wprowadzenie odpowiedniej muzyki, na przykład orientalnej lub baśniowej, pozwoli na zaangażowanie wszystkich zmysłów w proces nauki pisania. Taki sposób nauczania, wykorzystujący wszystkie zmysły, to kwintesencja polisensorycznego podejścia, którego prekursorką była Maria Montessori.

Platforma sensoryczna Good Wood to nie tylko praktyczny produkt rozwijający motorykę małą i dużą, ale również piękny design i ekologiczne, bezpieczne oraz przyjazne materiały. Zapraszamy do zabawy!
platforma sensomotoryczna good wood
Platforma sensomotoryczna Good Wood – zestaw składa się z:
 • Platformy polisensorycznej
 • 4 lin -4 metrów każda
 • 4 guzików do regulacji długości lin
 • 4 haków i wkrętów do przymocowania do sufitu

Wymiary:

 • Platforma 100x60cm, grubość 15mm
 • Liny – każda o długości 4m

sensomotoryczna platforma good wood

Materiały:
 • Platforma i guziki– do ich wykonania użyliśmy sklejki liściastej ze wszystkimi
  niezbędnymi atestami. Platforma jest wykonana z najwyższej klasy sklejki o grubości
  15 mm. Sklejka polskiej produkcji
 • Liny – plecione z jedwabiu polipropylenowego, z rdzeniem polipropylenowym, polski producent

Marka Good Wood

Bujaki dla dzieci GOOD WOOD to zabawki projektowane i wykonywane w trosce o bezpieczeństwo i rozwój najmłodszych. Do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości atestowane materiały. Unikamy ostrych zakończeń i rogów, które mogłyby stanowić potencjalne niebezpieczeństwo podczas zabawy. Jednocześnie zgodnie z założeniami pedagogiki Montessori przykładamy wagę do waloru estetycznego oferowanych zabawek, których naturalne piękno ma zachęcać dzieci do podejmowania różnorodnych aktywności. W efekcie każdy bujak Good Wood stanowi harmonijne połączenie funkcjonalności, bezpieczeństwa, trwałości i bezkompromisowej precyzji wykonania – walorów, które powinny charakteryzować wszystkie zabawki dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

,

Przeznaczenie

, ,

Wiek

, , ,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.