Filtr do wody na kran TAPP 2 Twist – eL – zestaw roczny z 4 wkładami

399.00 

Na stanie

filtr do wody na kran
Filtr do wody na kran TAPP 2 Twist - eL - zestaw roczny z 4 wkładami 399.00 
WAŻNE INFORMACJE:
platnosści za pobraniem Akceptujemy płatności za pobraniem.
Zamównienia telefoniczne Zamówienia telefoniczne: 730005263
Darmowa dostawa Darmowa dostawa powyżej 250zł dla ORLEN Paczka.
Czas wysyłki Czas wysyłki: 1-2 dni

Filtr do wody na kran TAPP2

Filtr na kran do wody to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pić zdrową wodę i jednocześnie ograniczyć wydatki na gaszenie pragnienia.

Nakładka filtrująca na kran TAPP 2 Twist jest wyposażona w 5-stopniową technologię filtracji, która daje niesamowite efekty.

Filtr wody na kran – dziecinnie prosty w montażu i w bardzo dobrej cenie

Filtr do wody na kran TAPP montujemy w miejscu perlatora. Mechanizm jest tu prosty, a sam filtr jest wygodny w obsłudze. Proponowany przez nas filtr posiada specjalną rączkę, która pozwala na przełączanie między wodą filtrowaną oraz zwykłą. Dzięki temu, zużywamy wkład filtrowy wyłącznie do wody pitnej i możemy swobodnie korzystać z wody niefiltrowanej, np. na potrzeby mycia naczyń czy rąk.

Jak działa filtr na kran TAPP 2 Twist?

Filtr TAPP 2 Twist oczyszcza wodę nawet z mikro zanieczyszczeń rzędu 1 mikrona. W praktyce, oznacza to, że filtr usuwa z wody ponad 100 różnych zanieczyszczeń. Chodzi tu m.in. o:

 • nieprzyjemny smak wody,
 • brzydki zapach i efekt ,,zmętnienia” wody,
 • chlor i jego pochodne,
 • metale ciężkie takie jak ołów, miedź i kadm,
 • THMy,
 • pestycydy,
 • mikroplastik,
 • hormony,
 • bakterie,
 • drobiny piasku, rdzy czy włosów,
 • oraz wszystkie pozostałe potencjalne zanieczyszczenia wody.

Filtr do wody do kranu – zalety

Na tym nie koniec, ponieważ filtr do wody na kran TAPP 2 Twist świetnie sprawdza się również w kontekście usuwania kamienia z wody. Woda pozbawiona osadu wapiennego jest krystalicznie czysta, a jeśli zdecydujemy się używać filtra nie tylko na potrzeby wody pitnej, to możemy zapomnieć o kłopotliwym osadzie na dnie naczyń.

Jak szybko działa filtr na kran TAPP 2 Twist?

Błyskawicznie. Szybkość filtracji to 4l na minutę, co oznacza ok. 10x szybszy rezultat niż w przypadku większości dzbanków filtrujących. Innymi słowy, odkręcamy kran i od razu otrzymujemy wodę, nadającą się do spożycia.

Czy filtr zmiękcza wodę?

Nie – i bardzo dobrze! Zmiękczanie wody ma dwie strony medalu i, oprócz zanieczyszczeń, pozbawia jej korzystnych dla nas minerałów takich jak wapń, magnez i sód.

Jak często należy wymieniać wkład filtrujący?

Rekomendowane zużycie dla pojedynczego wkładu to 1500 litrów wody, co w praktyce oznacza ok. 3 miesiące użytkowania w gospodarstwie domowym.

Jak zbudowany jest filtr wody na kran TAPP 2 Twist?

Filtr jest wyprodukowany z tworzywa sztucznego – jego obudowa jest wielokrotnego użytku, tzn. stanowi stałą część całego procesu. Co kilka miesięcy wymieniamy jedynie blok filtrujący. Zachowanie głównej obudowy filtra pozwala na ograniczenie emisji plastiku do środowiska na poziomie 85%. Produkt jest więc idealnym rozwiązaniem dla osób, ceniących dbałość o środowisko naturalne oraz stosujących pro-ekologiczne postawy.

Filtr do wody na kran – montaż krok po kroku

Montaż TAPP 2 Twist to prosty zabieg, który nie powinien potrwać dłużej niż 1 minuta i zdecydowanie nie wymaga udziału hydraulika.

Odkręcamy perlator i następnie na jego miejsce wkręcamy filtr.

UWAGA: produkt nie jest polecany do kranów giętkich oraz posiadających wyciąganą słuchawkę prysznicową. Filtr nie jest też kompatybilny z niektórymi kranami dostępnymi w sklepach IKEA, z racji na zastosowanie w nich niestandardowych rozmiarów wylewek.

Co zawiera oferowany przez nas zestaw?

Filtr do montażu na kran, 4 wkłady wymienne, adapter (przejściówka). Zestaw starcza na rok i gwarantuje możliwość picia zdrowej wody z kranu przez 12 miesięcy.

 

Filtr do wody kran – uwagi:

Filtry do wody na kran TAPP WATER z montażem na kran

Montaż: każdy z filtrów na kran przykręcamy do perlatora.

Nie polecamy do kranów giętkich, z wylewką na wężu i do kranów z IKEA!

Technologia: Filtry TAPP Water korzystają z wkładów filtrujących zbudowanych z węgla aktywnego – czyli skorupy kokosa, dzięki czemu są w 100% biodegradowalne i ekologiczne.

Wydajność: wkłady należy wymieniać co 3 miesiące lub 1500 litrów – czyli rocznie, robimy to zaledwie 4 razy.

Szybkość filtracji: w zależności od modelu – od 2 do 4 litrów / minutę

Oczyszczanie: Filtry TAPP Water z montażem na kran oczyszczają wodę natychmiast, bez czekania, oczyszczając ją z kilkudziesięciu zanieczyszczeń, w tym: chloru, metali ciężkich, lotnych związków organicznych, a w przypadku modeli TAPP 2, również pestycydów i mikroplastiku.

Informacje dodatkowe

Dla kogo

Przeznaczenie

,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.