Bezpłatna dostawa od 250zł dla paczek ORLEN oraz darmowy kurier od 300zł.

Zadzwoń  730 005 263

Konto

Chcesz do nas zadzwonić?

Kliknij tu: 730 005 263

Obserwuj nas

 

legginsy dzieciece

Legginsy dla dzieci – modele na cały rok

Legginsy to popularne spodnie dla dzieci, które zyskują duże uznanie użytkowników. Zarówno maluchów, jak i starszych dzieciaków. Początkowo modele przeznaczone były głównie do zastosowań sportowych i kojarzone były z aktywnością fizyczną, dziś jednak wybierane są na najróżniejsze okazje, niekoniecznie związane ze sportem. Zobacz, czy masz już wszystkie rodzaje legginsów, które mogą się przydać dziecku.

Wygoda na pierwszym miejscu

Dzieci to surowi recenzenci i nie udają zachwytu nad ubraniami, które im nie pasuję nawet jeśli wyglądają one świetnie i są ostatnim krzykiem mody. Modele dla dzieci muszą spełniać w pierwszej kolejności ich podstawowe potrzeby. Takim wymogiem z pewnością jest zapewnienie komfortu. Dzieci intuicyjnie wybierają takie ubrania, które zapewniają im wygodę, pozwalają na każdą aktywność i nie przeszkadzają w zabawie. Idealne spodnie nie mogą więc uciskać, nie mogą się podwijać i odstawać, muszą dopasować się do dziecięcej dynamiki i ruchliwości. Legginsy spełniają te wymagania, dlatego dzieci bardzo chętnie je zakładają. Dobrze przylegają, ale nie są zbyt obcisłe, można się w nich swobodnie bawić, nie zsuwają się dzięki podtrzymującej gumce.

Na co zwrócić uwagę, by wybrać dobre legginsy dla dzieci

Poza wymienionymi właściwościami dobre legginsy cechują się także odpowiednim składem. Na co dzień najlepiej sprawdzają się modele bawełniane. Dla zwiększenia komfortu i trwałości getrów warto poszukać wersji z kilkuprocentową domieszką elastanu. Zobacz legginsy dla dzieci MyBasic, tam można znaleźć wskazany skład. Dzięki niemu legginsy dłużej zachowają swój kształt, nie wypchają się w nich kolana, a materiał zyska na sprężystości. Taki materiał jest miękki i przyjemny w dotyku co również istotne. Bawełna zapewnia także przewiewność. Modele dobrej jakości na długo zachowają dobry stan, nie przetrą się i nie zaczną prześwitywać. To ważne, bo ubrania dla dzieci często trzeba prać, dzieci brudzą się z ogromną prędkością. Dodatkowo jako zaletę legginsów można wymienić brak konieczności prasowania. To z pewnością cecha, którą lubią także rodzice.

Szybka stylizacja z legginsami dziecięcymi

Legginsy dla dzieci są doskonałą bazą do szybkich stylizacji w różnych stylach. Zaspaliście do przedszkola? A może poranki przed wyjściem do szkoły bywają ciężkie i tworzenie skomplikowanych stylizacji w takich okolicznościach to ostatnie, na co macie ochotę? Wystarczy sięgnąć po ulubione legginsy i kryzys zażegnany. Jeśli potrzebujesz bardziej eleganckiego stroju, dobierz do nich koszulę lub elegancką tunikę, najlepiej w takiej sytuacji sięgnąć po czarne lub granatowe getry. W codziennych sytuacjach można natomiast zestawić legginsy z bluzą lub sweterkiem gdy jest chłodniej, lub z klasycznym T-shirtem. To najłatwiejszy sposób na wygodną, ale tworzoną w kilka chwil stylizację.

Rodzaje legginsów dla dzieci

Dzieciaki mogłyby nie rozstawać się z legginsami przez cały rok. Dzięki temu, że modele dostępne są w wielu wariantach, jest to możliwe. Latem można wybrać getry z krótkimi nogawkami, wiosną natomiast sięgnąć po model z nogawkami o długości ¾. Na zimę natomiast sprawdzą się legginsy z przyjemnym i ciepłym meszkiem wewnątrz. Zapewnią lepszą ochronę na chłody. Legginsy można także założyć maluchom pod dresy, jeśli jest naprawdę zimno, a planujemy długi pobyt na mrozie. Dzięki różnej grubości spodni można dopasować je do warunków atmosferycznych i potrzeb dzieci. Na każdą sytuację można znaleźć wygodne legginsy dziecięce, które najlepiej sprawdzą się w danym momencie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

powyżej 250zł

Zwroty
zwroty

przyjmujemy

Wysyłka
wyslka

w ciągu 2 dni

Bezpieczne płatności
bezpieczne płąttności

z Przelewy24