Bezpłatna dostawa od 250zł dla paczek ORLEN oraz darmowy kurier od 300zł.

Zadzwoń  730 005 263

Konto

Chcesz do nas zadzwonić?

Kliknij tu: 730 005 263

Obserwuj nas

 

zestawy lego ninjago

Zestawy LEGO® NINJAGO® Dragons Rising – przybądź na ratunek smokom z kultowego serialu!

Seria LEGO® NINJAGO® Dragons Rising robi furorę wśród najmłodszych! To wciągający serial, w którym toczy się walka pomiędzy dobrem a złem. Sprawdź, czym tak bardzo zachwycają się dzieci i odkryj fantastyczne zestawy inspirowane tą serią.

Serial LEGO NINJAGO Dragons Rising – wciąga od pierwszego odcinka

Jeszcze do niedawna wyspa Ninjago stała samotnie na Bezkresnym Morzu. Potem nastąpiła Fuzja. To tajemnicze wydarzenie sprawiło, że wyspa została scalona z odległymi królestwami mitów i legend. Niestety w nowym świecie niedane jest spać spokojnie. Siły zła chcą wykorzystać moc smoków i zniszczyć powstały kontynent. Jakby tego było mało, zdaje się, że wszyscy wojownicy ninja zniknęli w chwili Fuzji. Czy na pewno? Daj się porwać do magicznego świata, w którym Lloyd, Kai i Nya będą szkolić nowe pokolenie bohaterów, aby ci odnaleźli smoki, zanim użyją ich siły zła. Obejrzyj serial ze swoim dzieckiem i razem ułóżcie zestawy LEGO NINJAGO!

Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy

Pierwsza propozycja, która umili wam wieczory, a może także i całe dnie, to Mech Sory zmieniający się w motocykl wyścigowy. Zestaw dedykowany dzieciom już po ukończeniu 8. roku życia składa się z ponad 380 elementów. Powstanie z nich ruchoma figurka, którą z łatwością można przekształcić w podrasowany motocykl ninja, a następnie uzbroić w złote ostrza i dwa miotacze klocków. Doskonałą zabawę z klockami LEGO urozmaicą trzy minifigurki. Będą to uczniowie ninja Arin i Sora oraz łowca smoków Rapton. Zostały one doskonale wyposażone. Arin jest uzbrojony w katanę i hak, a Sora ma dwie katany. W posiadaniu Raptona znalazł się natomiast miecz imperialny oraz szybowiec z dwoma miotaczami klocków. W zestawie pojawi się także model smoka Maleństwo Riyu. To sprawi, że dziecko będzie mogło odegrać kluczowe scenki z serialu.

Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina

Na odegranie wciągających historii z serialu LEGO NINJAGO pozwoli także zestaw Drużyna mechów ninja Lloyda i Arina. Składa się on z ponad 760 elementów i jest dedykowany dzieciom po ukończeniu 9. roku życia. Z kolorowych klocków maluchy ułożą dwa ruchome mechy, które można połączyć w jeden większy. To daje niezliczone możliwości zabawy! Dodatkowo doskonałą rozrywkę urozmaici także pięć minifigurek: mistrz ninja Lloyd, uczeń ninja Arin, Rapton, komandor obrony imperium i imperialny generał szponiastych. Każda z nich została wyposażona w niezbędne akcesoria, m.in. katany, hak, miecz imperialny czy kostur. Jak potoczą się losy ninja? Czy siły zła zyskają chwilową przewagę? Wszystko zależy od Twojego dziecka i jego wyobraźni!

Smok żywiołu kontra mech cesarzowej

Smok żywiołu kontra mech cesarzowej to ogromny zestaw! Ma aż ponad 1000 elementów. Ułoży go każdy 9-latek oraz starsze dziecko. Co powstanie z kolorowych klocków? Przerażający smok Jiro, którego można ulepszać, dodając mu skrzydła ze złotymi ostrzami i miotacze klocków z pojazdu latającego. Stawi on czoła ruchomemu złotemu mechowi Cesarzowej i jego potężnej broni – megawstrząsowi. Razem zmierzą się oni w walce dobra i zła. Towarzyszyć im będzie aż sześć minifigurek. Będą to Jay, Sora i Zane, którzy zostali wyposażenie w złote katany – każdy ma je po dwie. Po przeciwnej stronie staną Cesarzowa Beatrix z mieczem imperialnym i strażnik imperium z kosturem. O co stoczą walkę? O żółty element mocy smoka, który również znajduje się w zestawie. Zapowiada się imponujące starcie, w którym nikt nie będzie chciał się poddać!

Ogar Łowców Smoków

Seria LEGO ma także coś dla 6-latków! To zestaw Ogar Łowców Smoków. Choć składa się z niespełna 200 elementów, to zapewnia fantastyczną rozrywkę i długie godziny kreatywnej zabawy. Z kolorowych klocków powstanie przerażający potwór. Bestia Photac ma ruchomą głowę, ogon i nogi, a także imponujące pazury i kolce. Pokonanie jej będzie wymagało nie lada sprytu i odwagi! Na szczęście minifigurki Lloyda i Jaya uzbrojone w dwie katany są gotowe, aby stawić mu czoło. Niestety po drugiej stronie pojawi się imperialny generał szponiastych, który ma duży miecz i może jeździć na grzbiecie Photaca używając siodła. Jak potoczy się walka? Kto zyska przewagę, a kto będzie musiał się poddać? Sprawdź to, przekazując w ręce swojego dziecka zestaw Ogar Łowców Smoków.

Lawowy smok zmieniający się w falę ognia

Ostatnia propozycja to coś, co możesz ułożyć ze swoim 8-latkiem lub starszym dzieckiem. Lawowy smok zamieniający się w falę ognia składa się z niespełna 480 elementów. Powstanie z nich niespotykany dotąd smok, którym można bawić się na dwa różne sposoby. W trybie pokojowym stoi majestatycznie, spoglądając na świat z góry. Wystarczy jednak odwrócić go do góry nogami! Wówczas przełącza się w tryb bojowy, który pozwala mu wystrzelić z piersi element mocy fioletowego smoka. Doskonałą zabawę urozmaici pięć minifigurek. Będzie to Kai uzbrojony w dwie katany, Wyldfyre z pięścią w kształcie kuli ognia, imperialny łowca szponiastych z mieczem oraz Lord Ras ze złotym młotem i poduszkowcem bojowym. Koniecznie sięgnij po ten zestaw razem ze swoim dzieckiem i odegrajcie scenę walki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

powyżej 250zł

Zwroty
zwroty

przyjmujemy

Wysyłka
wyslka

w ciągu 2 dni

Bezpieczne płatności
bezpieczne płąttności

z Przelewy24