Bezpłatna dostawa od 250zł dla paczek ORLEN oraz darmowy kurier od 300zł.

Zadzwoń  730 005 263

Konto

Chcesz do nas zadzwonić?

Kliknij tu: 730 005 263

Obserwuj nas

 

seanse sensoryczne helios

Helios zaprasza na Seans Przyjazny Sensorycznie

Oglądanie filmów w wyjątkowych warunkach kinowych to jedyne w swoim rodzaju przeżycie. Świadomość, że dla osób z nadwrażliwością na bodźce, w tym między innymi w spektrum autyzmu, wizyta w kinie może być wyzwaniem sprawiła, że Helios wprowadził do swej oferty cykl Seansów Przyjaznych Sensorycznie. Najbliższy pokaz z rodzinną animacją „Szczęście Mikołajka” będzie miał miejsce już w najbliższą sobotę, 4 marca we wszystkich kinach sieci.

Wszystko zaczęło się wiele lat temu w Paryżu, gdy w pewnej sympatycznej rodzinie przyszedł na świat chłopiec o imieniu Mikołajek. Niewiele wiadomo o jego najmłodszych latach, ale o czasach szkolnych usłyszał cały świat! Razem z paczką kumpli Mikołajek do perfekcji opanował niełatwą sztukę doprowadzania do szaleństwa nie tylko nauczycieli, ale także rodziców, sąsiadów, a nawet sklepikarzy. Każda ich przygoda wywołuje istne tsunami w szkole lub w domu, a kłótnia urasta do rozmiarów bitwy pod Waterloo. Nie sposób ich jednak nie kochać, bo wszystko czego dotkną zamieniają w radość i śmiech. Dzieje się to oczywiście za sprawą samego Mikołajka, który ma dryg do przygody i niekończącą się ciekawość.

Aby każdy widz mógł cieszyć się pozytywnymi filmowymi emocjami i czuć się dobrze w warunkach kinowych, podczas Seansu Przyjaznego Sensorycznie zapewniona zostanie bezpieczna i komfortowa przestrzeń. Wszyscy uczestnicy seansu będą mieli możliwość poruszania się w sali kinowej oraz swobodę w wyrażaniu emocji podczas seansu. Ważnym aspektem jest też jaśniejsze oświetlenie sali w trakcie całej projekcji, niższy poziom głośności filmu, a także brak bloku reklamowego.

Helios zaprasza na najbliższy Seans Przyjazny Sensorycznie. Szczegóły oraz bilety na pokaz filmu familijnego „Szczęście Mikołajka” dostępne są na stronie www.helios.pl/bezbarier. Partnerem merytorycznym cyklu jest Fundacja Kultury bez Barier.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

powyżej 250zł

Zwroty
zwroty

przyjmujemy

Wysyłka
wyslka

w ciągu 2 dni

Bezpieczne płatności
bezpieczne płąttności

z Przelewy24