Goki

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 92 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 92 wyników

Goki – liczydła, układanki, puzzle, sortery, instrumenty muzyczne

Goki to firma, która cieszy się ogromną sympatią ze strony wszystkich, którzy cenią sobie edukacyjny i ekologiczny charakter zabawek dla dzieci. Goki ma bogatą ofertę dla maluchów w różnym wieku: 1 rok, 2 lata, 3 lata, 4 lata, 5 lat – a nawet starszych. Absolutnym hitem, jeśli chodzi o markę goki są wg nas liczydła.

Liczydło Goki z drewna

Dobre liczydło Goki wyróżnia się bardzo estetycznym wykonaniem, a dzięki różnokolorowym koralikom, każde dziecko może robić szybkie postępy w nauce liczenia, dodawania i odejmowania. Liczydla Goki to niewątpliwie strzał w dziesiątkę, jeśli chcemy kupić maluchowi nie tylko coś fajnego, ale również pożytecznego.

Ukladanki Goki – dla noworodków i nie tylko

Interesuje Cię fajna i wartościowa układanka Goki? Nasz sklep to odpowiednie miejsce dla Ciebie. Zabawki do układania od Goki to idealna propozycja, jeśli chodzi o najmłodsze dzieci, które ćwiczą motorykę małą lub potrzebują rozwoju z zakresu integracji sensorycznej. Seria ,,sortuję i liczę Goki” składa się z pomysłowych piramidek, warte uwagi są również rewelacyjne drewniane układanki z uchwytem, dzięki którym przy okazji maluchy poznają pojazdy, zwierzęta oraz przydatne przedmioty.

Goki liczydło i wiele innych pomysłów na prezent z drewna

Warte wyróżnienia są przede wszystkim:

Drewniana układanka maszyny budowlane

Drewniana układanka zwierzęta i wieś

Drewniana układanka alfabet

Dużą popularnością cieszą układanki na kojarzenie, wymagające np. parowania zwierząt z tym, co jedzą albo łączenie zwierząt z miejscem ich pobytu – ,,domkiem”. Tego typu zabawki z drewna albo inne układanki warstwowe od Goki gwarantują bardzo przyjemną naukę oraz wiele zabawy dla najmłodszych.

Nie tylko liczydło Goki – najciekawsze produkty czołowej marki dla dzieci

Zabawki do pchania Goki – to z kolei propozycja dla dzieci, które ćwiczą swoje pierwsze kroki. Taki pomysłowy Goki pchacz pozwala nabrać pewności dla malucha, stanowi wielką pomoc w codziennym treningu chodzenia, a dzięki sympatycznemu zwierzakowi do pchania, zapewnia również rozrywkę, wystarczy zerknąć np. na sympatyczny pchacz żaba.

Szklane kulki Goki – dla dzieci 3+

Szklane kulki to propozycja dla nieco starszych dzieci, przy których nie ma opcji, że wezmą coś do buzi i niechcący połkną. Szklane kulki mają bardzo fajny wpływ na motorykę małą, jeśli tylko zorganizuje się zabawę w przemyślany sposób, np. poprzez wrzucanie kuleczek do pojemników by sprawdzić jakie dźwięki będą wydawać. Inny przykład zabawki dla nieco starszych dzieci to liczydło ze szklanymi kulkami.

Zabawki Goki – cena, tanio, promocje, opinie

Czy u nasz kupisz zabawki Goki najtaniej? Tego nie wiemy, ale z pewnością możesz liczyć na liczne promocje, np. 10% na pierwsze zamówienie po zapisaniu do newslettera. Nie zawiedziesz się! Pamiętaj też, że bardzo interesuje nas Twoja opinia. Goki to ceniona marka, dlatego mocno liczymy na opis wrażeń po zakupie. Opinie prosimy nadsyłać do nas mailem lub dodać samodzielnie na podstronie odpowiedniego produktu, np. jeśli chodzi o nasze liczydła Goki.

Goki liczydło na prezent dla dziecka

Na tym nie koniec – bardzo ciekawa kategoria produktów to: sortowanie kolorów i kształtów Goki liczydła oraz instrumenty muzyczne Goki.

Gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i przetestowania wszystkiego, zdecydowanie warto!

goki zabawki opinie