Makaszka

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 100 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 100 wyników

Makaszka czyli polska marka premium z szerokim asortymentem

Makaszka oferuje duży asortyment wyjątkowych produktów dla dzieci i dorosłych. Wśród produktów tej firmy znajdują się poduszki, kocyki, pościel dziecięca i akcesoria do wózków, elementy wystroju pokoju dziecięcego czy namioty tipi. W ofercie Makaszki znajdziesz coś na każdy gust, niezależnie od tego, czy wolisz klasyczne kolory, czy odważniejsze mieszanki, a także dla tych, którzy nie mogą żyć bez delikatnego dotyku.

Firma korzysta z tkanin najwyższej jakości, zwykle eksperymentując z różnymi odcieniami, wzorami i nadrukami. Twórcy marki postanowili stworzyć kolorowy świat różnorodnych produktów oraz pełen uśmiechów zadowolonych klientów.

Klienci Makaszki mogą polegać na jej wyrobach. Wszystkie materiały, których używa ta firma do produkcji poduszek, pościeli, śpiworków itp.  posiadają certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że produkty są całkowicie wolne od szkodliwych chemikaliów, które mogą wyrządzić szkody.

Producent śpiworków do wózków premium

Tkaniny w produktach Makaszki są delikatne i bardzo trwałe. Ich kolor pozostaje żywy i odporny na pranie, kurczenie się, dewaluację i inne obciążenia dzięki specyficznej, starannej metodzie drukowania. Makaszka stosuje testy tarcia powierzchni tkanin oraz testy prania w celu określenia ich przepuszczalności, wytrzymałości na skurcz i innych atrybutów.

W Makaszce na każdym kroku rozważane są kwestie jakościowe, aby ich produkty spełniały standardy klientów. Od przędzenia bawełny, przez szycie tkaniny, aż po końcowe kontrole i pakowanie  produktów przed wysyłką, przywiązuje się tam dużą wagę do każdego elementu, dlatego produktów Makaszki nie mogło zabraknąć w ofercie naszego sklepu.

Mufki na ręce i nie tylko od Makaszki

Makaszka chętnie komunikuje fakt, że szyje w Polsce. Pracuje tam niezwykle utalentowany zespół doświadczonych i kreatywnych krawców, którym zawsze udaje się przekuć fajne pomysły i projekty w gotowe produkty. Polecamy produkty tej wyjątkowej, polskiej marki.

śpiworki dla niemowlaków MAKASZKA