Matlander

Kategorie i filtry

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Matlander – materace i dywany do pokoju dziecka

Matlander to polski producent materaców i dywanów-mat na podłogę do zabawy dla dzieci.

Materace i dywany  Matlander produkowane są z atestowanych produktów i posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Produkty Matlander powstały na podstawie własnych oczekiwań oraz w poszukiwaniu najlepszych produktów do spania i rozwoju dzieci przez twórców marki. Chcieli oni zapewnić swoim pociechom zdrowy, bezpieczny i spokojny sen już od urodzenia, mieć pewność, że produkty których użyją wykonane będą z atestowanych i sprawdzonych komponentów. W miarę jak rosły ich dzieci, tak samo rozwijały się oczekiwania właścicieli marki Matlander w stosunku do oferowanych na rynku produktów. I w oparciu o własne doświadczenia, stworzyli materace i maty do zabawy dla dzieci.

Dzięki licznym testom i restrykcyjnym wymaganiom oraz wsłuchaniu się w sugestie zaprzyjaźnionych mam, tatusiów, dzieci i rehabilitantów stworzyli produkty, które już od pierwszych chwil życia mają zapewnić dzieciom nie tylko zdrowy bezpieczny, komfortowy sen i rozwój ale również bezpieczne i kolorowe miejsce do zabawy, stawiania pierwszych kroczków, albowiem sen i zabawa sprawiają, że dziecko jest szczęśliwe, zdrowo się rozwija i rośnie.

matlander na podloge dla dziecka