Milin

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 85 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 85 wyników

Przeplatanki Milin – nawlekanki Milin

Nawlekanki (zwane też jako przeplatanki albo przeplotki) marki Milin to wspaniałe produkty stworzone przez polską rodzinną firmę. Stanowią one idealny pomysł na prezent dla wszystkich osób, które w produktach dla dzieci stawiają przede wszystkim na wysoką jakość materiałów oraz cenią sobie ich ekologiczny i edukacyjny charakter.

Przeplotka Milin to gwarant przedniej zabawy!

Przeplotki Milin od razu zwracają na siebie uwagę z powodu kreatywnego wykonania. Każda nawlekanka Milin jest w kształcie sympatycznego zwierzątka oraz jest bardzo elegancko zapakowana. Dzięki temu, przeplotki świetnie spisują się w roli pomysłowego prezentu dla dziecka. Maluch, który dostanie taki fajny prezent ma okazję poćwiczyć motorykę małą czyli pracę paluszków i, oczywiście, wyobraźnię podczas zabawy. Dzieci poznają też zwierzęta i kolory oraz mogą ,,dekorować je” sznurówką na różne sposoby.

Tabliczki do rysowania kredą czyli prawdziwy HIT

Mini tabliczki do pisania kredą od Milin to strzał w dziesiątkę! Taka malutka tabliczka to bardzo ciekawa alternatywa dla dużej tablicy do rysowania kredą, zajmującej sporo miejsca w pokoju dziecka. Ponadto, tabliczka do rysowania kreda świetnie sprawdza się w trakcie podróży, ponieważ jest nieduża i idealna do przenoszenia.

Inna bardzo ciekawa propozycja od firmy Milin to: drewniany domek dla lalek.

Polecamy!

milin nawlekanki