my memi

Kategorie i filtry

Wyświetlanie 1–30 z 52 wyników

Wyświetlanie 1–30 z 52 wyników

Kocyki my Memi – bawełniane, bambusowe i eukaliptusowe

Marka my Memi jest świetnie znana wielu rodzicom ze wspaniałych kocyków wykonywanych z takich materiałów jak bambus, bawełna czy eukaliptus. Każdy kocyk my Memi jest mięciutki i niezwykle wytrzymały, dlatego wyroby marki my Memi towarzyszą każdego dnia w tysiącach polskich domów. Szczególną popularność zdobywają ostatnimi czasy kocyki eukaliptusowe my Memi.

my Memi kocyk – odpowiedni na każdą pogodę

Weźmy sobie na przykład kocyk dla dziecka ze 100% bawełny – w daniu firmy my Memi jest to produkt naturalny, czyli bardzo przyjazny dla skóry maluszka. Zastosowana w nim bawełna gwarantuje brak podrażnień i, co ważne, kocyki my Memi są całoroczne czyli z powodzeniem sprawdzają się bez względu na pogodę. Gruby, warkoczowy splot jest idealny na chłodniejsze dni, tymczasem latem nie ma problemu, aby skórka przykrytego maluszka mogła swobodnie oddychać, gdy jest cieplej.

kocyk z bambusa miętowy memi

Kocyki eukaliptusowe my Memi

Bawełniane, eukaliptusowe i bambusowe kocyki my Memi bardzo często wykorzystuje się jako okrycie do fotelików samochodowych. Wszystkie te zalety sprawiają, że to produkt obowiązkowy przy planowaniu wyprawki dla noworodka.

Gorąco polecamy każdy mięciutki kocyk my MEMI – wszystkie wyroby tej marki są wykonane z najwyższą starannością. Warto kupić!

my memi logo